Drunk Elephant

Ár:   £57   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pancsolos84, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   £57
Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

Ez a selymes vizes-géles állagú hidratáló tökéletes védelmet nyújt az öregedés jelei ellen. Gondolj úgy a Protinire, mint egy erős fehérje löketre a bőröd számára, ami segít megőrizni a kollagént, ösztönözve annak termelődését és megelőzve a bomlását. A kimerült és fáradt bőrt újjászületésre készteti.

KezdoManias

2019. október 31.

Legutóbb a Clarins egyik új hidratálójától voltam oda meg vissza, most pedig ettől.... Mini kiszerelésben rendeltem meg csomag részeként. Travel size-ban szimpla tégelyben van, így bele kell nyúlkálni. Picit géles hatású fehér krém, az őszi dehidratált bőrömnek nagyon jól esik. (Nyárra jó volt a Clarins, most ez tűnik megfleelőbbnek.) Gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, viszont rajtam marad egy pici bőrfény. Ha alapozni szeretnék rá, akkor inkább olajosabb-táplálóbb típust kell előkapnom, az El DW light alá pl. kevés, viszont a Perfectionist nagyon jól megvan vele. Most reggel és este is ezt használom.
Az ára horror, és mivel van otthon raktáron elég sok bontatlan kis kiszerelésem, egyelőre nem rendelem meg teljes méretben. A legközelebbi csalódásomnál viszont emlékezni fogok rá, hogy milyen jó lett volna, ha nem fukarkodom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Amadea

2019. augusztus 17.

Update: sajnos le kell vonnom egy csillagot. Voltak napok, amikor egyértelműen látszott, hogy estére táplálóbb hidratáló krémre van szükségem (pedig vagy a Cosrx hialuronos szérumát használtam előtte, vagy a Laneige hidratáló géljét, vagy mindkettőt), még a gyenge BB-krém is száraz foltokat jelenített meg az arcomon, ami ezen a nyáron elég gáz, de ez van. Az Alverde Naturschön szérumával váltogatva tudtam esténként használni a Protinit, aztán átraktam a reggeli rutinba, úgy tökéletesen funkcionált, kevés is elég volt belőle, gyorsan beszívódott, és eltűntek a száraz foltok.
Ennek okán nemigen fogom nagy kiszerelésben megvenni. Röhejes, hogy az ezerpárszázforintos Alverde (Alverde, amit márkaként utálok!) hatékonyabban táplálja az arcbőröm, mint ez a szó szerint méregdrága krém. Tudom, vessem össze a két összevetőlistát, gondoljak a peptidekre, de egy hidratáló krém a nyári dögmelegben lássa már el a funkcióját...

Sokkal jobban megszerettem, mint a Lalát, itt már megjelent a hűha-érzés. Tökéletes nyári hidratáló, akár önmagában is megállja a helyét este az alapvetően kombinált, vízhiányos bőrömön, ami imádja a rétegezős rutint, de a nagy melegben felelőtlenkedhetek, két lépcsős lemosás, hámlasztó és ez, lehet aludni.:) Szépen feltölti az arcom, nincsenek száraz foltok. Érezhetően "van benne anyag", mégis hűs, könnyű kis krém, nagyon kevés elég belőle, ezért a mini kiszerelés is sokáig kitart. A szemkörnyékemet se bántja.
Ha hűvösebb az idő, kell mellé más is, mert rögtön jön a kiszáradás, de ezt nem tekintem hibának.
Mindenféle akciónak köszönhetően van egy csinos, de nem túlzó raktárkészletem az éjjeliszekrényben, de ha azt felélem, könnyen lehet, hogy a következő nyárra beszerzem nagy kiszerelésben.
Szerintem a mini válogatásokat érdemes kipróbálni a DE-tól, igen, azok is drágák, de tényleg sokáig kitartanak (és nem 2-3 darab lapul a dobozkában), elegendő mennyiséget adnak ahhoz, hogy az ember el tudja dönteni, kell-e a bőrének az adott krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

lulley93

2019. június 27.

Nekem minden DE termék tökéletes, elég szép gyűjteményem is van már. Most nyáron többször használom ezt, mint a Lalát, de nappalra amúgy is jobban szeretem ezt. A Lala sokkal sűrűbb, nehezebb (az is jó amúgy nappalra), de mivel mindkettőt szeretem, így osztottam fel, hogy a Protini a nappali. Éjszakára úgyis T.L.C. Framboost vagy A-passionit használok, ahhoz pedig az extra tápláló Lalát szeretem.
Könnyed, géles állagú krém, tele rengeteg peptiddel, nagyon jó anti-aging termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

natulcien

2019. május 14.

Megvettem a DE mini szettet és abban volt egy kisebb kiszerelésű krém is. Legnagyobb bánatomra, isteni. Beleszerettem pedig nagyon drága, de ez nem von le az értékéből. Esténként használtam és nagyon szerette a bőröm. Gyorsan beszívódik, és szép természetes matt hatást hagy maga után. Nem ragacsos, nem tapadós. Nagyon kellemes érzete van. Egyértelműen szebb lett a bőröm a DE termékektől, úgyhogy engem meggyőztek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

reka0122

2018. december 29.

Eléggé meggyengült pillanatomban, a szememet becsukva került a kosaramba miután a kapott termékmintája elvarázsolt. Egyáltalán nem bántam meg. Egy tökéletes téli testesebb hidratálókrém ami hamar beszívódik és nagyszerűen hidratál. A termék főként nem vizes érzetet kelt, hanem attól töményebb hatást, ami az én normál bőrömnek pont tökéletes. Nem okoz irritációt, nem tömíti el a pórusaimat. Nappali és éjszakai hidratálónak és még sminkalapnak is tökéletes választás, simán felveszi a versenyt a piac legjobb hidratáló primereivel. Nekem tökéletes bevált fenty és huda alapozó aláhidratálásához is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

pancsolos84

2018. november 9.

Csinos csomagolású kis krém. Vagyis nem is kicsi. Ahhoz képest, hogy 50ml, nagy a tégely. Ami mellesleg pumpás. Pirospont.
Maga a krém testesnek tűnik, de nagyon szépen, maradék nélkül, gyorsan felszívódik. Issza a bőröm. Azt hiszem, maradok ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Alanine, Histidine, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Sodium Lactate, Sodium PCA, PCA, Isomalt, Caprylyl Glycol
Peptidek: sH-Oligopeptide-1, sh-Oligopeptide-2, sh-Polypeptide-1, sh-Polypeptide-9, sh-Polypeptide-11, Copper Palmitoyl Heptapeptide-14, Heptapeptide-15 Palmitate, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1

Epidermális növekedési faktor, vagyis EGF, ami az INCI listákon sH-Oligopeptide-1 néven szerepel. Kémiailag egy nagyobb méretű (53 amino savból álló) peptide molekula, ami híres arról, hogy segíti a sejtek növekedését és osztódását. A kozmetikumokban ez a hatás általánosságban tudja javítani a bőrminőséget és csökkenteni a ráncokat.

Ugyanakkor az EGF (és általában a növekedési faktorok) egy eléggé vitatott molekula is. Az egyik fő aggodalom körülötte, hogy a rákos sejtek növekedését ugyanúgy tudja fokozni, mint az egészségesekét, ugyanakkor nem rákkeltő, vagyis egy egészséges sejtet nem alakít beteg sejtté. Minden esetre Psoriasis (sjetosztódással összefüggő bőrbetegség) esetén nem ajánlott. Részletes infó az EGF-ről az INCIDecoderen

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A fekete nadálytő gyökerének őssejt-kivonata. A gyártó által megadott információ szerint visszaállítja az epidermális őssejtek regeneratív képességét és segíti az epidermális őssejteket a vastagabb és magasabb hialuronsav-tartalmú epidermisz létrehozásában.