duschdas

Ár:   495 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Füge- és rózsakivonattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

noemiparducz

2017. március 13.

Nagyon szeretem a Duschdas tusfürdőket, ez az egyik kedvencem, mert jó illatú, krémes és nem szárít. Külföldön szoktam vásárolni, mindig van betárazva, úgy tudom, Magyarországon a Müller drogériákban lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

krémparádé

2015. november 26.

Hú, hát ez egy nagyon finom illatú tusfürdő, happy vagyok, hogy lecsaptam rá, mert azóta sem láttam sehol. Én sem rózsát, sem fügét nem érzek benne, de nagyon emlékeztet valamire, talán grapefruitra? Majdnem olyan, mintha egy parfüm tusfürdője lenne, azontúl pedig krémes, jól tisztít, engem nem szárít. Egyszóval szupi! :) Csak azért négy csillag, mert vannak/voltak ennél nagyobb kedvenceim is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 26.

piccem

2015. június 5.

Lányok ez isteni! Körúton szoktam ázsia boltban tusit venni, már régóta nézegettem ezt a fajtát, de most feltűnt, hogy ezt az illatot még nem láttam, megszagoltam és éreztem, hogy tökéletes lesz nyárra. Este ki is próbáltam és nem csalódtam, uristen imádooom :)))) ha lehetne ilyen parfümöt kapni tuti vennék egyet :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

loju

2015. május 12.

Nagyon jó kis tusi, mint mindegyik a márkából, nagyon szeretem, jó krémes a habja, élmény vele fürdeni. Finom az illata is, egyszóval nekem bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 12.

Bebek

2015. április 3.

Nagyon jó az illata, de sajnos pikk-pakk elillan. :( Sőt én zuhanyzás közben is csak alig érzem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 3.

La-Fee

2015. január 27.

Nagyon jó tusfürdö! Engem sem szárít, a kis fekete magok elöször megijesztettek a börömön, mert hirtelen nem kapcsoltam, hogy mi az :)
A vaníliás változatát már többször megvettem, de még egyik illata sem okozott csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 27.

szepjulia

2014. december 25.

Az illata számomra isteni, édes és csajos is egyben. Szeretek vele zuhanyozni, nem vettem volna észre, hogy szárítana. Az állaga finom krémes és nem is híg. Ha elfogy, valószínű újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

Loona

2014. április 26.

A többi hozzászólást elolvasva biztosan az én bőrömmel van a baj, de az enyémet nagyon-nagyon szárítja, amolyan húzódós, feszülős módon, főleg törzsben. Más tusfürdővel még sosem tapasztaltam hasonlót. Imádnám az illatát, az állagát, és nem utolsó sorban az árát (ezekért kap két csillagot), de így sajnos csak lábra, vagy oda sem tudom használni. Hátha nyáron majd jobban teljesít...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

Berniii

2014. április 17.

Nagyon jó illata van és nagyon kellemes is vele a tusolás. Krémes, lágy, nagyon kellemes. Az illata annyira nem maradandó fürdés után, bár számomra ez teljesen mindegy, mert minden este testápolózok fürdés után, na meg nálam a dezodor elmaradhatatlan reggel és este is. Akciósan vettem, 270 forintért, így nagyon megéri. Az eredeti áráért viszont már nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Pici Tini Girl

2014. április 12.

csak ennyi: WOW!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 12.

csak ennyi: WOW!

Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Sodium Lactate, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Pirosas színezék.