duschdas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blessed, Módosítva: 2015. október 19.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

2015-ös téli limitált kiadás

Kényeztető téli kiadású krémtusfürdő shea vajjal és szantálfa illattal.

PinkMcFreeze

2018. március 10.

Kedvezményesen jutottam hozzá egy itteni krémkedvelő leányzótól (: Igazából átlagos illat, szóval elhasználom, belőlem nem váltott ki semmi pluszt. Őszintén többet vártam, mert volt már hasonló illatú tusfürdőm ár/érték arányban, de legalább nem szárít és kellemes a tusi (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

blessed

2015. október 8.

Pár napja bukkantam rá a drogériában, új lehet a piacon, mert bevezető áron jutottam hozzá és azonnal el is kezdtem használni. Már a csomagolása megfogott: gyönyörű, hófehér alapon szantálfa és shea vaj képe, a háttérben pedig mintha karácsonyfadísz csillogna. Az illata mennyei, habár nem túl extra; a legtöbb téli tusi ilyen vaníliás meleg illatú. Az állaga nagyon sűrű, már-már testápoló sűrűségű és sokáig érződik a hidratáló hatása a bőrömön használat után. Szinte felmelegíti a testem és a lelkem. :) Biztos többször újraveszem majd az ősz/ tél folyamán, eddig szerelem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 8.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Sodium Lactate

Színező anyag. (Piros)