e.l.f.

Ár:   600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Xéni, Módosítva: 2013. január 24.

Aktív természetes állagú stift kiszerelésű alapozó és korrektor egyben.

Csigabee

2017. január 19.

Vészhelyzet esetére megteszi, egyébként semmi extra, és a színskálája sem éppen kedvező - számomra legalábbis semmiképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

kissadel

2016. március 2.

Utolsó próbám volt az E.L.F. márkával. Már annyiszor csalódtam benne, hogy többet nem fogok vele próbálkozni. A korrektor nem fed jól, alig lehet beledolgozni a bőrbe és elcsúszik rajta, tartósnak pedig egyáltalán nem mondható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 2.

e

2015. augusztus 24.

Szerintem nagyon kellemes az illata, a fedése viszont nem sok, inkább kontúrozáshoz megy, vagy még inkább szem smink alapnak, jobban teljesít úgy mint egy erre a rendeltetésre kitalált valami, szépen kihozza a rásminkelt szemhéjpúder színeket

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Kodi

2015. augusztus 13.

Szemhéjalapozásra tényleg nagyon jó, én is egy régi Lauren Luke videóban láttam, hogy arra használta, sajnos én ehhez egy picit sötét árnyalatot szereztem be, így végül elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

xLisaria

2015. augusztus 13.

Nekem korrektornak egyáltalán nem vált be. Nem fedte el a karikákat és nem is lehetett szépen eldolgozni. Viszont szemhéjalapozásra annál inkább tökéletes. Nem mászik bele a ráncokba és sokkal élénkebbek lesznek tőle a szemhéjpúderek. Szerintem ha valaki csak szemhéjalapozásra használja, megéri az árát és csak ilyen használatra elég nagy mennyiség is van benne. Én egy éve használom és szinte nem is fogyott belőle. Úgy gondolom, hogy még sok évig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 13.

beautybaby18

2015. május 22.

Nekem sem vált be..nehéz felvinni, és akármit csinálok úgyis látszik mert nem tudom elkenni. Inkább nem is használom. 2 pont, mert ettől másnak jó lehet, de én tuti nem veszek még egyet belőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

őzgida88

2014. július 9.

Nekem ez a termék nem vált be, nehéz szépen eldolgozni és nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 9.

Nekem ez a termék nem vált be, nehéz szépen eldolgozni és nem tartós.

elve

2014. május 19.

Nekem az állaga nem az igazi,kicsit nehéz szépen eldolgozni. A szem alatti karikákra nekem sajnos nem vált be,nagyon beleül a kis ráncaimba,megpróbálom majd egy kis hidratálóval együtt. Bőrhibáimkán vannak,úgyhogy hiába viszonylag kevés,nekem jó darabig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

Dorka93

2014. február 13.

Ma hozta a postás bácsi nekem csomagot bevallom egy picit csalódtam a méretét illetően nagyobbra számítottam.. igaz az én bénaságom, hogy nem néztem meg rendesen hogy hány gramm.. de mind1. Apricot Beige árnyalatot rendeltem szép színe van olyan mint a neve ténylegesen barack színű.. Az arc színem télen inkább porcelán kategória de jól fog ez jönni :)) Majd ha használom akkor frissítek..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

Camilla_B

2014. február 12.

Nem tartós, nagyon csúszik a bőrön és állandóan utó kell igazítani. Lehet én nyúlok bele mindig, de ezek az elf termékek nagyon nem jöttek be nekem. Olcsó kis kínai cuccokra emlékeztetnek, bár azok között van jó, de ebbe még nem nagyon találtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 12.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol
Fényvédők: Titanium Dioxide