e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   Müller, online

Az Essential család egyik legkeresettebb 4 árnyalatú Butternut szemfestéke. Jól pigmentált, természetes nude árnyalatú, jól kihasználható, kis kiszerelésű szemfesték. Kontúrozáshoz, bronzosításhoz, arcpírnek, szemfestéknek is alkalmas. Tartozékai egy beépített tükör és egy kettős végű applikátor. Praktikus társ utazáshoz, vagy retikülbe.

manitia

2016. február 6.

Nekem a bordós árnyalat van meg és hiába jó a színek pigmentáltsága ha a bazi nagy csillámok miatt soha nem fogom használni, mert úgy nézek ki vele mint az a bizonyos láma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

klaris171

2014. december 2.

A BROWNSTONE kombinációt kötelességemnek érzem megvédeni, azoknak akik a natur matt árnyalatokat részesítik előnyben, kötelező vételnek tartom! Nagyon pigmentáltak és tartósak a színek (szemhéjalapozóval) és gyönyörű sminket lehet készíteni.
Natúr paletták közül megvan az Urban Decay Naked2, Sleek Oh So Special és a Natural is, jópár Estee Lauder duo és felveszi velük a versenyt, szinte ehhez nyúlok a leggyakrabban, amit mi sem bizonyít jobban, hogy életemben először elfogyasztottam szemhéjpúdert (a két világosabb árnyalatot) és habozás nélkül újravettem. A csomagolásába bele lehet kötni, az valóban gagyi műanyag, de a beltartalom kifogástalan.
Nekem a márkától hosszú távon 3 dolog jött be, de azok annyira, hogy napi használatban vannak: szemhéjalapozó, a kabuki ecset és ez a Brownstone.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 2.

cinderella09

2014. június 14.

Egyszerre 3 színösszeállításban rendeltem, azt hiszem sosem fogy el....alig látszik, primerrel együtt sem tartós, nekem úgy tűnik alig van különbség a lányom Barbie babához való sminkpalettája, és e- között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 14.

csokissex

2014. május 14.

Mondja már meg valaki, hogy miért kapnak magas pontszámot az ELF termékek? Egyszerűen nem tudom elhinni ... több terméke is megvan nekem (köztük ez is) és 1-2 pontnál többet még egyikre sem tudtam adni.

Arra jöttem rá, hogy 2012-ben még újdonság volt ez a márka és ezért sztárolták annyira. De aztán jöttek a jobb márkák ugyan ilyen vagy hasonló árban orbitálisan jobb minőségben. Szóval úgy látom, hogy 2013-tól már többen rájöttek arra, hogy milyen gagyi ez az ELF.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 14.

makeupmama

2014. május 3.

Én nem is értem, hogy mások hogyan tudják ez használni. Számomra használhatatlan :D nagyon porol, pigmentáltsága a nullával egyenlő, mire végre egy kis színt sikerül kinyernem belőle elsatírozni nagyon nehezen lehetett, és 1 órát sem bírt ki. Ennél rosszabb "palettát vagy mi" még soha nem használtam. Örülök, ha másnak sikerült. Már azon is gondolkodtam h kifogtam vmi. selejteset... :D szóval az a 400 ft amennyibe kb. került, még annyit sem ért meg! sajnálom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

k.ingrid90

2014. március 20.

Először nagy kedvenc volt, mert amiket elsőre rendeltem tényleg szépen fedtek. Utána beszereztem még jó párat... Sok színnél azt vettem észre hogy kevésbé pigmentált és eléggé macerás elérni hogy tényleg egyenletes szép színt kapjunk. Hozzáteszem, hogy használhattam alá akármilyen szemhéjalapozót akkor se lett az igazi. Sőt nem rég elővettem az egyiket, ami nagy kedvenc volt és annak is a fedése egy nagy nulla lett, pedig még fél éve se rendeltem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Camilla_B

2014. január 1.

Nekem nem jött be. Lehet túl nagyok voltak az elvárásaim a Sleek paletta után. Porzik, nem tapad, nem elég pigmentált és egyáltalán nem volt tartós. Általában az ELF termékekkel ez a problémám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 1.

Kimi

2013. november 18.

Egyszerűen imádom ezt a kis palettát (Punk Funk van meg). Csodálatosak a színei, mintha nekem találták volna ki :) 12 órája van a szemhéjamon, reggel óta változatlan állapotban. Csillagos 5*-ot adok rá :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Orsyna

2013. november 5.

Pretty n pink van meg.Nagyon szép rózsaszínek pont ilyen palettát kerestem.Van benne krém szín, hideg rózsaszín, meleg tónusú és egy lila is, szuper!.5* a tükör annyira apró így nem igazán értem a funkcióját.:D Nem porzik ha a szivacsos applikátorral viszem fel.Szerintem nagyon megérte ilyen olcsón.
update: sajnos kitapasztaltam hogy nagyon porzik és hullik nem elég krémes állagú.Kár pedig szép színek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 5.

Odil

2013. augusztus 3.

Rettenetesen fáj benne a parabén (azt mondjuk nem értem, hogy nem irritál, amikor a Sleeké néha igen), lévén a legtökéletesebb szemhéjpúder, amivel eddig találkoztam. Butternutom van, röhejes összeg volt. A két natúr szín teljesen a bőrömbe simul, de az egyik csillámai olyan különlegesek, mint a pelyhes lakké. A Szürkésbarnák ugyanennyire eltaláltak, a természetesség netovábbjai. Gyakran fogok egy keskeny ecsetet, és az alsó pillasorom tövébe húzok velük egy picit satírozott vonalat, egészséges definícióként, szemceruza helyett. Ezt a vonalat meghúzom délelőtt, másnap hajnalban ugyanolyan állapotban mosom le, ahogy felkentem. Porzást vagy egyéb használat közbeni kellemetlenséget nem tapasztaltam, ahogy csalást sem a színekben, a pigmentáltságban. Szívből ajánlom, be kell majd szereznem egy Dramát feketéért és fehérért, csak hát az a rohadt parabén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Petrolatum, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40, Ultramarines, CI 42090
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.