e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lilaeper, Módosítva: 2014. április 18.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Sminkek szájra

A Jumbo Lip Gloss ceruzás stick kiszerelésű színezett ajakkészítmény.

Mindegyik árnyalat enyhe selyemfényű.Tápláló hozzávalókat tartalmaz,melyek nedvesen tartják, kondicionálják az ajkakat és nem szárítják azt.

tonic

2016. április 2.

Nekem is a sangria volt, eléggé meglepő volt a mentholos illat, gondolom a dúsítás miatt volt benne,az egyetlen gondom vele,h nem túl tartósan maradt fent az ajkakon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 2.

pampamacska

2015. január 17.

Nekem a sangria árnyalat van meg. Annyira nem tarom különlegesnek szerintem ez egy közepesen színezett ajakápoló, kellemesen ápol, kicsit színez és mentolos az illata. Viszont ahhoz, hogy egy sötétebb színt megszokjak az ajkaimon nagy segítség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

halasiedit78

2014. november 14.

Én nem venném újra. Alig látszik a színe, még az a kevés is hamar lekopik, az íze/illata sem tetszik, mondhatnám azt is, hogy büdös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.

timushka

2014. szeptember 2.

nekem a pink ubrellas szín van meg, ami a fehér hideg tónusú bőrömhoz ideálisnak bizonyult, egy természetes hatású szájfénynek mondanám, de kicsit pink így van benne egy kis plusz. Ebben nincs csillám, vagy csak nagyon pici, én nem látom, finom krémes, kicsit mentolos íz-illat, de nem zavaró, tényleg kicsit carmex-es. Engem meglepett h ennyiért mennyire jó, most ez van a táskámban go-to szájfénynek, rúzsnak ez az árnyalat legalábbis, nem elég erős, a kenődéssel sincs gond ennélfogva. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Kriszta.1983

2013. július 11.

Az In The Nude árnyalatot szereztem be,szeretem mostanában a nude sminkeket! :)
Hogy őszinte legyek: a színe gyönyörű,természetes,de a kopása nem egyenletes,és kis mintha picit szárítaná is a számat. Nem veszem (rendelem) újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

Az In The Nude árnyalatot szereztem be,szeretem mostanában a nude sminkeket! :)

Harmony29

2013. május 28.

Nekem két szín van meg belőle. A "Flirty&Girly" egy lilás-pinkes árnyalat amiben ezüstös mikrocsillámok vannak, felkenve gyönyörű színe van, kellően pigmentált és nekem a tartóssággal sem volt gondom, még az evést is kibírta.
A másik szín az "In the nude" nevéből is lehet sejteni,hogy egy nude szín. Ennek a pigmentáltsága gyengébb, nincsenek benne csillámok és egészen enyhe fénye van csak. Ezzel még nem sikerült igazából megbarátkoznom, valószínűleg maga a szín az ami nekem nem áll jól. De ez az én rossz választásom és nem a termék hibája.

update: Miután már rendszeresen használom pár hete azt megállapítottam,hogy a kopásra azért oda kell figyelni mert nem egyenletes. Időközben a nude árnyalattal is megbarátkoztam. Felkenve picit mintha mentolos érzetet kelt, enyhén hasonlít érzésre a Carmexhez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ceresin 0 0