e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varadi85, Módosítva: 2013. január 16.

Kategória:   Sminkek szájra

A Hypershine szájfény egyedi "mirror shine" technolóigiájának köszönhetően optikailag visszetükrözi a fényt, minek köszönhetően ajkaid exkluzívan csillognak majd.

Powderpuff Girl

2015. január 27.

Szerintem csak az ára beszél mellette, ragad és nagyon minimális színe van, inkább ajakápoló hatású, kevéssé pigmentált termék. A csavarós megoldást szerettem, de a szájfény nagyon gyorsan kifogyott. Olyan közepeske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

freegid

2015. január 15.

Színe alig van, felkenve nagyítóval sem állapítaná meg senki sem melyik árnyalat. Kettőt vettem, de szinte ugyanaz az árnyalat jön ki az ajkakon. Elkenem, ha már egyszer így beletrafáltam és mentségére legyen mondva nem szárított.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

jamborjuli73

2014. november 20.

Nem szeretem az állagát, ragad, alig tudom elkenni rendesen. Szinte pár alkalomra elegendő mennyiség van benne, nem bánom ha elfogy. Nem veszem többet ilyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 20.

beautybaby18

2014. július 29.

Nekem nem jött be, még jó, hogy nem ezrekbe került. Alig látszik a számon, pedig 2 árnyalatot is kipróbáltam. Állandóan utána kell kenni, így hamar el is fogy. Nem rendelek többet ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Loreee15

2014. július 2.

A bubblegum árnyalat van meg és imádom. Nagyon szép a színe, tartós, könnyű használni, tuti beszerzek még egy pár árnyalatot. Olcsó is!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 2.

bogcsilike

2014. július 1.

Nekem nagyon bevált, szép fényes, nem csillog annyira. De nekem ez nem is annyira fontos. Valahogy mégsem nyúlok annyira hozzá. Fairy árnyalatom van iHerb.com- ról, 1.99- ért vettem (dolcsi)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Camilla_B

2014. február 12.

Nagyon ragacsos és nekem ez az édes illat sem jön be. Egyáltalán semmi pigmentáltsága nincs olyan, mintha egy ragadós áttetsző mézet a számra tennék. Annyit ér, amennyibe kerül :-( Fölös pénzkidobás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 12.

sløjfe11

2013. november 10.

Amióta megvettem, csak pár alkalommal használtam.. és nem is nagyon fogom.. Nekem túlságosan ragacsos! Nem bírom elviselni :) Amúgy az adagolója tetszik és az illata is. Színéről pedig semmi különöset nem tudnék írni.. (Fairy)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

Makkancs

2013. szeptember 19.

Nekem a magentás rózsaszín van, szép a színe, vizes fényű, tehát inkább természetes, nem diszkógömb (vééégre) Csak annyira ragad, amennyire nem zavar. Viszonylag tartós is. Remélem nem fogja szárítani a szám. Szeretem, hogy ecsetkéje van és nagyon olcsó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

toll6565

2013. augusztus 18.

Nekem Blossom árnyalatban van meg, és oda vagyok érte. Gyönyörű fényes lesz a szám, tartós, ára nagyon olcsó,395 ft-ért vettem.Az illata elképesztően finom^^ egyetlen hibája hogy kicsit ragad ezért nem kap csak négyet, de nagyon szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Antioxidánsok: BHT