e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2012. április 28.

Dorcsa

2013. július 21.

3 színt rendeltem belőle. Ma volt a Glow első próbája. Most 7 órája, hogy rajtam van, és még mindig szép színe van. Az ecset nagyon szépen felveszi, minimálisan porzik. Világos bőröm van, ami elég pirosas, így sárgás alapozóval egyenlítem ki, de így is nagyon jól mutatott és érvényesült a szín. Csak ajánlani tudom!
Up: Hát 2 csillagot vissza kell hogy vegyek, mert mostanában összeáll az arcomon és olyan, mint aki az oviból jött és temperapöttyök vannak az arcán... ezeket szépen el tudom mázgálni és hát csodás a látvány. Több alapozót használok egyszerre és mindegyiknél így jártam. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

petrush

2012. október 31.

Ajándékba kaptam a rendelésemhez, nagyon kis cuki, tényleg természetes színe van, nem lehet vele túllőni a célon (innocence árnyalat) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. július 6.

Nekem megvan a glow a coy és a flushed, és azt vettem észre hogy nagyon eltérő az állaguk. Számomra a coy és a glow a színe miatt használhatatlan, de azért próbálgattam és nagyon porzanak, a flushed viszont fantasztikus, most így nyáron újra felfedeztem magamnak, és szerintem az elmúlt 2 hétben nem is használtam mást :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Edaru

2012. április 28.

Megváltozott a csomagolása, de a minősége ugyan olyan szuper. Ennyi pénzért meg főleg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

p3trababa

2012. február 17.

Nagyon meg vagyok elégedve vele! Mikor megvettem, és megjött a rendelés, fél órát kínlódtam vele, hogy nyissam ki. De aztán rájöttem, hogy hogy kell. Nagyon jó pirosító!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

MelC

2011. november 5.

Tartós, jó minőségű, jó színek, természetes, olcsó, ár-érték magasan felülmúlja magát, építhetőek stb.. Csak ajánlani tudom én is mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 5.

noavedon

2011. november 1.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, utálom a természetellenes pirosítókat, de ennek az Innocence árnyalata nekem tökéletesen bevált. Hab a tortán: nemcsak szép, de tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 1.

Carmenessque

2011. október 18.

Még egy Glow rajongó! :) Szerintem nagyon jó az ár-érték arány ennél a pirosítónál, pigmentált, jó állagú, és rengeteg színben kapható. A csomagolás kicsit fura, néha alig akar kinyílni, és elég sérülékeny is sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 18.

melange

2011. október 2.

Nekem is a Glow van meg, imádom...! A csillogása miatt én főleg nyáron használom, de most még ősszel is simán, annyira jó idő van...:)
Rózsaszínes barack szín arany ragyogással...gyönyörű,és egészen tartós is. Az ára meg több,mint baráti (főleg ha még le is árazzák)...:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 2.

adrienn.bot

2011. szeptember 16.

Egyetértek az eddigi véleménnyel, kellemes meglepetés volt ez a pirosító. 1,5 fontért (kb 400-500 ft, árfolyamfüggő) teljesen megéri. Gyönyörű színe van, jól építhető, természetes hatása van. Picit csillog is. :)
A kinyitása nekem is macerás volt először, szét is esett elsőre, megijedtem, hogy rögtön el is törtem de nem. Simán össze tudtam szerelni újra. A glow színt (picit sötétebb én ősszel-télen használom) is bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 16.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Petrolatum
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Ultramarines
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.