Best of Beauty 2019

e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2013. január 16.

Kategória:   Sminkek szájra

Kellemes, nem ragadós, természetes összetevőkből gyártott, ajakfeltöltő hatású szajfény. Optikailag feltölti ajakidat. Enyhén mentolos illatú.

Reka23Judit

2016. október 31.

A mentolos végét ügy vettem észre, hogy tényleg picikét optikailag nagyobbá tette az ajkaimat. Az színezett rész viszont förtelmes. Ragacsos, alig fog meg valamit a szín. Nagyon gyorsan le is kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

kincsomincso

2014. január 1.

Én az Oasis árnyalatban rendeltem meg, és nagyjából a színe passzolt a honlapon lévő képpel. A mennyisége teszter mennyiségű, ezért az ára sem annyira olcsó. Nekem nem annyira tartós, de egy fél órát azért talán kibír. Nekem is mentolos ami nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 1.

_zsulu_

2013. február 13.

A színe egyáltalán nem olyan, mint a honlapon volt, de mivel nem erősen pigmentált, így nem zavaró. A mentolos alap kissé bizsergeti a szájat, de extrém dúsítást nem produkál. Viszont a két réteg egymáson nekem meglepően tartósnak bizonyult, főleg egy ilyen olcsó szájfénytől! Fogok még rendelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

HBrigi

2012. március 21.

Az ajkakat sajnos nem dúsítja ez sem. De kárpótol a szép rózsaszín árnyalat (Fuchsia Fanatic)+az áttetsző csillámos mentolos rész is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 21.

bendee91

2012. január 30.

Ragacsos, a feher resze bizsergetos. A szinet annyira nem talaltam el..nem annyira tetszik, de ettol fuggetlen jo lenne.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

Carmenessque

2012. január 26.

Peach Passion színben próbáltam ki, ez egy kellemes korallos barack szín. A színes felét én önmagában is szoktam használni, elég ragadós, de tartós is és krémes, szép a szín. A fehér/csillámos felével lehet dúsítani az ajkakat, őszintén szólva én nem vettem észre sok különbséget. Simán kámfort tartalmaz, ettől kicsit bizsereg a szám, de nem lesz túl dús. Az ár-érték arány viszont mindenképpen jó, végülis majdhogynem két szájfényt kapunk egyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 10 Lake / CI 47005, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 45370, Red 27 / CI 45410, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Színezék. Barnás sárga.