e.l.f.

Ár:   $8   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2019. január 22.

Ár:   $8
Lelőhely:   Müller, online

Bőrtökéletesítő primer squalane-nal, ami segít megragadni a sminket az egész napos viselethez, és megvédi a bőrt a nedvességvesztéstől. Bársonyos textúrája könnyen siklik a bőrön, elsimítva a bőrhibákat a pórusmentes hatásért.

Lina14

2020. augusztus 11.

Müllerben már lehet kapni. Kicsinek tűnik a doboz, de mive kevés kell belőle, nayon sokáig elég. Nekem sajnos nagyon nem tart egész nap, viszont valóban nagyon szépen kisimítja az arcbőrt. Nem vettem észre irritációt, sem pattanásokat. Nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

muszika

2020. március 15.

Jeffree Star hatására vettem meg, nyilván :D szerintem jó kis primer, kisimítja a pórusokat és szép alapot ad. Ennyiért szuper cucc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 15.

Regi23

2019. december 1.

Pár hete használom, az alatt pedig teljesen alap darabja lett a sminkelési rutinomnak. Először azert vetettem szemet erre a termékre, miután Jeffree star az egyik videójában az egyik Charlotte Tilbury primerhez hasonlította. Egyik barátom hozta nekem ajándékba az USA-ból, nem tudom sajnos hogy máshol hogyan lehet beszerezni.
Nagyon érdekes állaga van, először abszolút szilárdnak tűnik de a kezemtől megolvad es tényleg ilyen “putty” állagú lesz :D nekem fő problémám a bőrömmel a nagy pórusaim, amiket ez a primer szépen eltüntet, szuper sminkalap. Egységes felszínt biztosít, könnyű rajta dolgozni, eddig nem veszett össze egyik alapozómmal sem. Nem szárítja a bőrömet, ami azért ilyen póruseltüntető primereknél nálam már előfordult. Észrevehetően tovább marad fenn a sminkem amikor ezt használom. Nagyon kicsi is elég belőle, én csak a T vonalban illetve az államra szoktam kenni belőle, ugyhogy így elég lassan fogy. De ha egyszer elfogy akkor így vagy úgy, de biztos újraveszem akármilyen nehéz beszerezni mert ár -érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.