e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bizsuka, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. február 17.

Lelőhely:   Müller, online

Gyönyörűen tündöklő, gazdagon pigmentált bronzosító.

Ragyogását annak köszönheti, hogy speciális kemencében, magas hőfokon égetik ki. Rózsa-, napraforgómag-, kajszibarack-, és szőlőmagkivanatot tartalmaz.

Használhatod szárazon, mint a klasszikus bronzosítót, vagy nedves sminkecsettel az intenzívebb hatásért.

tonic

2016. április 2.

Nekem is volt ilyen,szép színe volt,bár talán a legsötétebbet is vehettem volna,de meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 2.

k.ingrid90

2014. március 20.

Én is a St. Lucia árnyalatot vettem meg. Sokat gondolkodtam melyik színt is válasszam, de nem mertem a a sötétebbeket, mert most kezdtem el barátkozni a bronzosítókkal, eddig szigorúan pirosító fanatikus voltam. Elég sötét a bőröm de így is szépen fed és nem üt el nagyon az arcomtól, szépen lehet rétegezni is. Örülök hogy megrendeltem, mert egyszerűen visszafogott és nem a túl sok kategóriába tartozik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

bbnb04

2014. március 13.

A legújabb kedvenc :) Nagyon szépen lehet vele dolgozni, igazán kiemeli a vonalakat. Sokat gondolkodtam, hogy melyik árnyalatot szerezzem be, a legvilágosabbat teljesen kizártam, de nem tudtam, hogy a középső, vagy pedig a legsötétebb lenne leginkább megfelelő a bőrömhöz. Végül a középső, Maui árnyalatot szereztem be, amit nem bántam meg, mert ha halványabban szeretném felvinni, akkor csak leheletnyit dolgozok el, ugyanakkor lehet sötétíteni is, ha több rétegben viszem fel. Jó minőségű, és olcsó. Első bronzosítóm, azt hiszem, gyakran fogom használni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

bizsuka

2014. február 16.

Én a Maui árnyalatot használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Elején megijedtem, hogy talán a legsötétebb árnyalatot kellett volna választanom, mert ez nem igazán látszódott, de aztán pár használat után a külső fényes réteg lekopott és az alatta lévő rész nagyon jól pigmentált. Amit még nagyon szeretek benne, hogy jól záródik így a táskámban is tudom hordani :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Esther

2014. február 13.

St. Lucia árnyalatot választottam a világos bőröm miatt. Nagyon szépen lehet vele kontúrozni, természetes hatása van, a tartósságát tekintve sem lehet okom panaszra. 1200 Ft-ért sikerült hozzájutnom a makeupplaza-tól, abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.