e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: varadi85, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. február 28.

A Compelete Coverage 4 krémes, minőségi összetételű korrektor kombinációja. Segítségével eltakarhatod a szem alatti árkokat, a kipirosodott foltokat, pattanásokat és egyéb bőrhibákat.

sarzita

2014. április 23.

Én a sötétebb árnyalatot rendeltem meg, és ez nem volt jó döntés. Így alig használom, mert elüt a bőröm színétől. Sajnálom. Van köztük krémesebb, amit könnyebb eloszlatni, de van amelyik olyan viaszos. Szem alá nem való ez tény, de nekem máshová sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 23.

Lujza1104

2013. március 15.

Csalódtam ebben a termékben. Ecsetje annyira vékony, hogy szem alá lehetetlen a felvitele. Egyébként meg nem is sokat fedett. Eddig azt hittem, az eddigi korrektorom nem jó, mert nem takar eléggé, de összehasonlítva ezzel, lényegesen jobbnak látom már. Szomorú vagyok nagyon, mert már hónapok óta nézegetem a MUP oldalán ezt és egy sminkpalettát, annyira örültem, mikor 3 napja megérkeztek és mégis mind2 termékben csalódnom kellett...

Update: így jár az, aki hozzánemértő módon akar profi termékekkel dolgozni. A szemhéjpúder palettát már javítottam, itt is frissítenem kell. Megpróbáltam ugyanis ujjal felvinni például szem alá és úgy már teljesen rendben volt. Nem érzem igazságosnak ezt a 2 csillagot, 4-et kap, mert sajnos attól még az ecsetje túl pici és a hegeket változatlanul nem fedi el olyan jól, de szem alá tökéletesen használható, sőt, orr körüli pirosságra is tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Nikozia

2013. február 24.

A színei nagyon jók, de nekem túl kemény az állaga, így nagy harc a szem környékre szépen bedolgozni. máshova tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 24.

caarmaa

2012. október 14.

fél éve ez a kedvenc korrektorom bőrhibákra.
pattanásokat, mitesszereket, orrom körüli pirosságot szépen, teljesen elfedi.
annyira azonban nem mondanám tartósnak, nekem 2-3 óra alatt lekopik és lehet újra rakni. ettől függetlenül viszont ez az eddigi legjobb, általam próbált korrektor bőrhibákra! szem alatti ráncokra, karikákra viszont én is mást ajánlok, mert ott nem szuperál valami jól. beleül a ráncokba és csúnyán összecsomósodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

fél éve ez a kedvenc korrektorom bőrhibákra.
pattanásokat, mitesszereket, orrom körüli pirosságot szépen, teljesen elfedi.

varadi85

2012. október 11.

Nekem a világosabb színösszeállítású (light) paletta van. Nagyon jól elfedi a bőrhibákat, pattanásokat, és tartós is. Mivel 4 árnyalat van benne, így keverhető, így minden évszakban kikeverhető az éppen tökéletes árnyalat belőle. Én a szem alatti karikákra nem ezt használom, mivel oda jobban szeretek krémesebb, és világosabb, fényvisszaverő korrektort használni, de az arc többi részére, a bőrhibákra tökéletes.
Itt megtaláljátok a szeptemberi kedvenceim között:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 11.

Itt megtaláljátok a szeptemberi kedvenceim között:

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Synthetic Wax, Octyldodecanol, Hydrogenated Polyisobutene, Pentaerythrityl Tetrabehenate
Emulgeálószerek: Sorbitan Olivate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecanol
Parabének: Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Propylparaben