e.l.f.

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyorsi, Módosítva: 2015. március 5.

A kompakt bronzing powder krém változata. Minden bőrszíhez tökéletesen igazodó duo árnyalat. Egy nagyon természetes krémes textúrájú arcpírt és egy matt krémes kontúrt tartalmaz a kompakt készlet.

GNóri

2015. július 28.

Itt vettem KM-en egy kedves lánytól kíváncsiságból, korábban még nem próbáltam krémes pirosítót. Látszatra mindkét szín nagyon szép, természetes. Nekem sötétebb, kreolosabb bőröm van, viszont még rajtam is kicsit sötét, szóval nem tudom, hogy világos bőrűeknek mennyire ideális..Sajnos én is továbbadtam rajta, nekem nem tetszik a krémes pirosító, maradok a por állagúnál, ezzel nem tudtam természetes hatásúra kifesteni az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

dzsujja

2013. november 4.

Szuper jó ez a kontour párosítás. Főleg a barna krém részét tudom ajánlani, és ugye mint az elf márka általában, nagyon olcsó. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

gyorsi

2013. március 21.

Ami igaz, az igaz. Ez eddig a legtermészetesebb hatású/színű pirosító, amivel valaha dolgom volt (és volt már párral)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

Hidratálók: Triacontanyl PVP

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.