e.l.f.

Ár:   450 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   Müller, online
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Megbízhatóan eltakarja a pattanásokat, a piros foltokat és egyéb bőrhibákat. Használhatod a szem alatti sötét karikák fedésére is. Alkalmazkodik bőröd természetes tónusához és nem tömíti el a pórusokat. Használata egyszerű és higiénikus.

szansza0518

2016. július 30.

A fedésével meg vagyok elégedve. Szem alá és bőrhibákra egyaránt használom,de igazából van jobb korrektorom, tehát nem lesz nagy kedvenc. Ráadásul szagát sem szeretem. Ár-érték arányban azért nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

elve

2014. május 19.

Nekem ez sokkal jobban bevált a szem alatti karikákra,mint a Korrektor-Highlighter duó. Tetszik az állaga,az illatát is imádom. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

Kimi

2013. október 3.

Remekül elfedi a szem alatti karikákat és az illata is nagyon kellemes. Kedvencem <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

ndr87

2013. szeptember 3.

Nekem is mar megvan ket eve, mindig felre raktam. Egy nap viszont a szemem ala hasznaltam es oda bevalt,nem ul bele a rancokba, es udebb az arcom tole. Pattanasokat abszolut nem fedi el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

eperkonzerv

2013. augusztus 29.

Szem alatti karikákra használom és nekem bevált. Az állagával is elégedett vagyok. Az illata picit erős, aki erre érzékeny ne vegye meg :)
Amúgy 400 Ft-ért nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Amúgy 400 Ft-ért nagyon jó!

Harmony29

2013. május 15.

Drágának tényleg nem nevezhető, de azért egy picit többet vártam...nekem eddig semmire nem vált be, annyira gyenge a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

Xéni

2013. március 16.

Sosem fogom megérteni, miért kell egy sminkterméknek ilyen erős illattal rendelkeznie... Ettől eltekintve, ezt a korrektort a szemem alá használom. Bár picit sűrűbb, mint az átlagos folyékony korrektorok, szépen el lehet dolgozni, és nem ül meg a ráncokban sem. A fedése elég halovány, ám csudálatosan csillogós, amit nem győzök púderrel lenyomni. Az áráért viszont ennyit megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.

Squid

2012. november 27.

Szeretem, bár nem régóta használom. Tényleg egy kis könnyű korrektor, jól belesimul a bőrömbe, a fedése lehetne erősebb, de több rétegben sem maszkszerű. Ennyi pénzért lehet, újra megveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 27.

caarmaa

2012. október 14.

fél éve használom ezt is.
Citrusos illata van, én nagyon szeretem. Jól fed, sokkal jobb mint a nemrégiben vett Essence Stay All Day, ami nekem abszolút nem vált be. Ez nem ül bele annyira a ráncokba, nem emeli ki őket még ennél is jobban. Világosítja a szem körüli részt. Nem egy csodakorrektor, hamar le is kopik, újravenni biztos hogy nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

fél éve használom ezt is.

Gift Box

2012. július 11.

Engem az illata a fogorvosi rendelőkre emlékeztet, szerintem azért, mert van benne valami fertőtlenítő vagy nem tudom..
A szem alatti karikákat szépen eltünteti, de a pattanásokkal és egyéb bőrhibákkal, nem tud mit kezdeni, ha fedésről van szó, viszont nekem láthatóan segített leszárítani egy pattanást, ami már nem is igazán pattanás volt, hanem inkább egy seb, mert szétnyomkodtam.. :(
Lényeg a lényeg, szerintem nagy szerepet játszott ebben, ezért ha fedésre nem is, de hegek és kisebb pattanások eltüntetésére nagyon jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate