Focallure

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogczi, az összetevőket feltöltötte: kingusj, Módosítva: 2018. augusztus 25.

Lelőhely:   online külföldről

Hosszantartó, vízálló szemöldökceruza spirálkefével.

3 árnyalatban kapható

kingusj

2017. december 2.

Pár napja szereztem be, nagyon tetszik :) valóban vízálló, és 36-48 (!!!!) órát is simán kibírt a helyén! Az árnyalatok nagyon szépek, könnyen lehet vele dolgozni a csepp alakú "ceruzavég" miatt, ami nálam plusz pont, mert így szálakat is tudok vele húzni, majd ki is tudom tölteni a szemöldököm :) Praktikus a kiszerelése a kétvégű kialakításnak köszönhetően. A kis kefe a végén nagyon tetszik, nagyon jó minőségű szemöldök fésű.
És amin a leginkább meglepődtem, hogy sok termék van benne! Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

És amin a leginkább meglepődtem, hogy sok termék van benne! Újravevős!

bogczi

2017. szeptember 27.

Ú, hát én imádom!
Nem vagyok híve a mostani "bumszlin rajzoljuk körbe és töltsük fel a hatalmas szemöldökünket"-mizériának, de sajnos a szemöldököm a végei felé eléggé megritkult, mióta a kozmetikusom túlszedte. Nem satírozom rá a fél ceruzát, csak szépen, módjával kitöltögetem a hiányokat és csodásan néz ki. Nem maszatolódik, kicsit keményebb, de pont jól felvihető. Valami 400 forintért vettem ebayen, abszolút megérte, maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Ú, hát én imádom!

Antioxidánsok: Tocopherol