Best of Beauty 2019

eBay

Ár:   400 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Ebay   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mnikc, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. július 14.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Ebay
Kategória:   Sminkek

Ár: 300 ft/db , Eladó: Egi
Állapot: csak kipróbált kézen, Helyszín: Pécs, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
bszandra

2018. szeptember 3.

Nekem a 08-as barna van és én nagyon szeretem,gyönyörű a színe,tartós és mikor lekopik nem darabokban, hanem teljesen szépen és ha nálam a ceruza egyből visszatudom rajzolni, nem kell lemosni az előző réteget. Nagyobb lyukú hegyezővel én könnyen tudtam hegyezni.
Update: hónapok után már nem lehet használni,mert elszárad egyből a számon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Update: hónapok után már nem lehet használni,mert elszárad egyből a számon

jzsofi

2017. október 7.

Majdnem minden szin megvan, imadom oket egytol egyig. Jol pigmentaltak, szepen felvihetok. Nekem szinte semmitol nem kopik az olajos zsiros kajan kivul, de akkor is diszkreten. En kaptam hozza hegyezot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

lnikol88

2017. augusztus 15.

Hogyan hegyezotek az ilyen ceruzákat, mert nekem szem és szájceruzám is több van, ami vastagabb és alegnagyobb lukú hegyezőben sem tudom kihegyezni őket.... vagy van valami óriás hegyező ezekhez?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Quwer

2017. augusztus 2.

Nekem szinte az összes árnyalat meg van mivel nagyon jól beváltak ! Csók / evès / ivás állók ! Nem szárítja az ajkaim , bár én úgy használom hogy előtte nagyon kevés ajakápolót felkenek kb 10p-t hagyom állni , majd letörlöm és aztán kenem fel a rúzst . Szerintem egy próbát mindenkinek megér ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Macuska

2017. május 25.

A 01-es színt használom és szeretem. Tartósságban rajtam mondjuk nem extra és nem teljesen egyenletesen fedésű, de lehet, h azért, mert a rúzsokat nem szoktam vastagon kenni. Ezt is egy kis Labelloval keverem. :)
Kis trükkel hegyezni sem kell. Amikor már rövid a hegye, akkor simán leveszem a kupakját és egy vékonyabb ecset végével megtolom a "belét" a kellő hosszra, kupak vissza és kész is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 25.

Matilda

2017. március 31.

4 színben vettem meg (4,5,6,8 a képen) Egyedül a sötét bordós színnel nem vagyok megelégedve, mert elég foltosan lehet felvinni, nem fed szépen. A másikakkal teljesen meg vagyok elégedve, szép élénkek a színek és viszonylag tartósak, bár nem annyira, mint a a márka folyékony rúzsai, azok sokkal jobban bírják.
Egyedüli problémám, hogy nincs akkora faragóm amibe beleférnének, úgyhogy valahonnan szereznem kell, vagy lehet kiolvasztom őket valami kis tégelybe és onnan használom majd ecsettel. Jobban örültem volna ha tekerős, először azt hittem ránézésre, hogy az, de sajnos nem. Mindegy igazából, ennyi pénzért nekem így is nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

nius

2017. március 2.

Kát színben van meg, jobbról a negyedik és a második.
Nagyon olcsón rendeltem, és nem is vártam igazából azt, hogy egy high end minőséget kapok kb 300Ft-ért. De a helyzet az, hogy nem olyan vészes ez a kis ceruza. Simán, magában feltéve brutálisan kopik, legalábbis nekem kb 10 percet ül csak a számon, ráadásul szárítja az amúgy cseppet sem száradékony számat. Viszont arra tökéletes, ha az ember ki akar próbálni egy-egy merészebb színt olcsón.
Másrészt, pl. egy kép erejéig felkenve teljesen vállalható, ráadásul láttunk már ennél jóval több pénzért hasonló (nem-)tudású terméket.
Azért még próbálgatom, hátha van egy technikája, amivel tartósabban lehet hordani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Kát színben van meg, jobbról a negyedik és a második.

henczen

2017. február 2.

Nagyon szeretem őket, tartósak és erősen pigmentáltak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Nagyon szeretem őket, tartósak és erősen pigmentáltak.

vulpemania

2016. október 19.

Én 2 színben rendeltem meg ezt az ajakceruzát, de sajnos csalódás volt kicsit, nyilván ennyi pénzért az ember alacsonyra teszi az ezzel szembeni elvárásait, de nem vennék többet belőle az tuti. Szép színek vannak belőle és aránylag vízálló is, de 1-2 óránál tovább nem bírja az ajkakon, úgy hogy még vállalható is legyen. Kezdjük ott, hogy beleül minden kis ráncba a szádon, ami messziről még hagyján, aztán egy idő után elkezd piszkosul morzsázva kopni, ami nagyon csúnya, mellesleg a felvitele sem kellemes, mert egyáltalán nem egy krémes termékről van szó, hanem erősítve az előzőket, tényleg mint egy " zsírkréta" nagyon kemény. 2 csillag az árfekvése és a szép színek miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

fannipanni

2016. július 1.

Nagyon szeretem ezeket az ajakceruzákat! :) Mindenféleképpen beszerzek még belőle más árnyalatokat. Eddig 3 van meg belőle, és egyikben sem csalódtam, erősen pigmentáltak, tartósak. Csak ajánlani tudom őket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabványos INCI név. Jelentése: szilikon.