eBay

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucainmakeupland, Módosítva: 2015. április 11.

Lelőhely:   online külföldről

Nagyon világos és fehér árnyalatban is kapható alapozó az eBay-ről, alapozóvilágosításhoz tökéletes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dea

2016. december 22.

Nagyon jó alapozó világosításhoz, egyedül annyi bajom van vele, hogy van benne parabén, de amúgy ár-érték arányban tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

profectuscat

2016. február 27.

Nekem a legvilágosabb Bourjous 123 Perfect alapozómat is világosítani kell 1:1 arányban van ez is benne és az alapozó is. A Bourjois alapozó matt, bőrbe simuló textúrájú, viszont ez a "krém" már ragacsossá, tapadósá és fényessé teszi. Tudom, sok embernek elég 1-2 pöttynyi mennyyiség világosításhoz és emiatt nem változik az alapozó textúrája, de nekem tényleg fehér a bőröm (másokkal ellentétben, akik csak úgy lefehérezik magukat, és közben tudnak maguknak alapozót venni, világosítás nélkül). Ettől függetlenül 4 csillag, mert nagyon szépen kivilágosítja és pont jó a bőröm színéhez a kikevert alapozó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

d.anett89

2016. január 1.

Önmagában nekem nem vált be, nagyon csumpin néznék ki vele.viszont másik alapozóval keverve jó

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

nickye94

2015. október 26.

Világosításra használom,amiben tökéletesen teszi is a dolgát,viszont önmagában használhatatlan,és ha nagyobb mennyiségben van rá szükségem világosításkor,akkor az alapozóm minőségén is jócskán változtat,sajnos rossz irányba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

nkatika

2015. június 19.

Hát ez valami csodaszer! Bármivel képes együttműködni: alapozó, bb krém... Világosításra használom, magában hullafehérséget okoz :D (Halloween sminkhez jó lesz a kislánynak.) Nem módosítja az alaptulajdonságokat, ami mattítást ígér, egy pötty hozzá, szép színe lesz, és matt lesz a finish. Most sajnálok egy csomó kidobott és elajándékozott terméket, amiket színkülönbség miatt szanáltam ki...
Ahogy előttem is írják, a termék külleme is igényes. 02-es szín perfekt, alig valami kell az alaphoz, kiadós "cucc". Videoblog bejegyzés alatti kommentben találtam amúgy, mint alternatív termék. eBay-ről szereztem be. Sokáig elég lesz, de gondolkodom még egy vételén.
Mentőautó színű lányok: van megoldás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 19.

Mentőautó színű lányok: van megoldás :)

ViktoriaVrd

2015. május 30.

2015.04.10.: Megtorom a csondet. Meg csak egy ar napja hasznalom, de eddig semmi problema nincs vele. Csodalatosan teszi a dolgat, szerintem az alapozo minoseget sem rontja, de mivel az en boromhoz alapbol sotet alapozokhoz keverem, nem tudom, hogy nelkule hogy fedne. Lenyeg a lenyeg, vegre nem erzem, hogy kidobtam volna egy csomo penzt a rosszul valasztott alapozoimra, mert ez a kicsike megmentette oket. 5*

Update: hat azota nem is hasznalom. Valamiert vegul nem tetszett a fedese, lehet az ecsettel valo felvitellel volt a baj, majd megprobalom szivaccsal, de az is lehet, hogy szimplan az alapozoim nem mutatnak szepen az en boromon. Raadasul kisse tul suru is. Ezek miatt le kell vonnom egy csillagot :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Majestic

2015. május 7.

Hát én is megrendeltem, hála a drogériás fényekért, szükségem volt az alapozóm világosítására. Gondoltam ebay, kínai, hát ki tudja milyen lesz, de basszus, leesett az állam. Szép, dombornyomott papírdobozban érkezett, én nagyon meglepődtem, teljesen igényes már kívülről is. Magával a termékkel sincs bajom, én a 2-es, ivory white árnyalatot rendeltem, igen világos féle, pont arra való, hogy világosítsak. Szépen összedolgozható másik alapozóval. Megérte az árát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.