Editt Cosmetics

Ár:   400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feketesheep, Módosítva: 2014. március 24.

Illatosított bronzosító kőpúder.

Bendőke

2016. március 23.

Ennyi pénzért? És még tükör is van benne?? K... jó kis púder, bronzosító, magammal cipelős, nem sajnálós, és még ráadásul tartós is.... Azt hiszem nem kell ragoznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

cintiakiss

2016. március 10.

Nem rossz :) Én púderként használom az egész arcomra, mert alapból kreolos bőröm van. Mattít, sokáig bírja fent, az egyetlen negatívum, hogy szerintem nagyon büdiiii. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

ladri

2015. augusztus 18.

Nekem is bevált. Megvettem, talán 2 db került 390 Ft-ba, jól eltettem, nemrég előkerült, és rájöttem, hogy ez határozottan nem rossz. Bronzosít, tartós, a lebarnult bőrön púderként is jól működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Ancsibaba1993

2015. február 3.

Nekem bevált! Mivel alapból elég bronzos bőröm van én sima púderként használom,de tökéletesen megállja a helyét hosszú órákon keresztül. Az árához képest kitűnő termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Rubyka79

2014. szeptember 21.

Nekem nagyon bevált :) kiválóan tudtam vele bronzosítani, olcsó, és az illata is jó :D 5 pont!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

Emolliensek: Isocetyl Stearoyl Stearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalool