Editt  Perfect Mat Alapozó

Editt Cosmetics

Editt Perfect Mat Alapozó

Ár:   450 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kalcsicskitti, Módosítva: 2012. március 26.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Matt finisű alapozó.

Evelin123

2019. augusztus 22.

Megvettem, mert agyon volt fényezve és nagyon olcsó, gondoltam bánom is én... Eredmény: amire számítottam, amit a csomagolás és az árazás is sejtet! Én ezt arcra biztosan fel nem kenném mégegyszer. Bűzlik a mami púderszag a sok illatanyagtól, sűrű eldolgozhatatlan massza, inkább korrektor,mintsem alapozó de leginkább egyik sem, hanem emberi bőrre semmiképp sem való 💩. A színválaszték az ilyen vagy találsz vagy nem, mert hiába van megszámozva az ugyanolyanok is eltérnek. A legvilágosabb is elég sötét. Fedése... Elmegy, mivel egy sűrű massza. Viselése kényelmetlen és a csomagolása is vacak, minőségtelen. Ne vegyétek, csak ha hirtelen nagyon kéne valami vagy néha napján korrektornak alkalmazva. Nagyon nem ajánlom és főleg az összetevőlista miatt. Hiába az ára, 1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Nittuska

2017. április 9.

Nagyon maszkos tud lenni a hatása.
Zsíros bőrre én nem ajánlom, túl sok..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Nagyon maszkos tud lenni a hatása.
Zsíros bőrre én nem ajánlom, túl sok..

Msfox

2016. szeptember 1.

Tegnap vettem szazasban, gyorsan-valamit alapon. Oszinte meglepodesemre bevalt. A tisztitas utan 5perccel zsiros boromet ugy lemattitotta, hogy csak neztem (hogy meddig marad igy az meg kerdes, de majd updateelek), a fedeset az bizonyitja a legjobban, hogy a karomon levo tetovalast 3retegben gond nelkul eltuntette. Keves kell belole a megfelelo hatashoz, mert tenyleg konnyen maszkos lehet. A sok markas-nem markas alapozo kozul amiket eddig probaltam, ez az egyik legszebb szinu es fedesu. A legtobb dragabb drogerias cucchoz kepest ennek nem narancssarga a szine... En 450ert vettem videken, nem tudom meddig lehet meg kapni, ha talalok meg, biztosan veszek. Reg volt ilyen szep fedes az arcomon mulan-hatas nelkul. Es nem fulladozik alatta a borom, mint egy rimmel matt alatt.

Update: eltelt 3 hónap, és igaz nem sokat használtam - alapból nem nagyon sminkelek -, de amikor használom, még mindig szeretem. a bőröm hamar átzsírosodik alatta, de nem hamarabb, mint egy 5000+-os terméknél. még mindig megkapja a "MEGÉRTE" bélyeget :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Kozmakrisztina

2016. június 9.

Eurós boltban vettem. Mondom ki kell próbálni egy ilyen olcsóságot is. Féltem tőle, de nagy meglepetésemre tökéletesen bevált! Egész sokáig tart és a nagy kiszerelésnek köszönhetően sokáig elég. Örülök, hogy rátaláltam! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 9.

Nelly91

2016. május 19.

Nekem eddig ez vált be leginkább. Árban jó, színben is jó. Jól fed és könnyű az állaga. Azért kap csak 4 csillagot, mert nem annyira tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

citylight900

2016. február 27.

A fedése jó, ha nem vigyázol, könnyen készíthetsz vele maszkot magadnak :( Sűrűbb az átlagnál, krémes állagú. Többször újravettem, a kupakja folyton széttört, és beszáradt, de amíg tartott, ennyi pénzért ellátta a funkcióját.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

tarkacica

2015. december 18.

Meglepően jó ennyi pénzért!! Nem egész napos a tartóssága, de hát 450 ft-os cucc!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 18.

csepedina

2015. december 16.

Nagyon szeretem! Hiába olcsó 100Ft-os bolti termék, ez az egyetlen amit a bőröm tolerál. Évek óta nap mint nap használom. Nem tapasztalok bőröregedést nem szárít nem zsírosít. Nem okoz pattanásokat. Nem a világ legtartosabb alapozója de hát na... Állaga fedése jó. Százszor többet ér mint a 4000 ftos bourjois.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 16.

Orsivagyok

2015. október 14.

Életem első kis alapozója volt, és szerettem, bár nem az a tartós dolog. Kezdőknek és fiataloknak szerintem egész jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 14.

barbipocsi

2015. szeptember 13.

Már nagyon régóta használom az összetevők ellenére is. Szeretem, annak ellenére is, hogy kb. 5 óra után újra kell púderezni, mert átfénylik. Nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-20 Stearate

Kaolin 0 0

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.