Egyéb

Ár:   $5 és $9   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   12 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: viragi, Módosítva: 2019. június 6.

Ár:   $5 és $9
Kiszerelés:   12 ml és 30 ml
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Rizskivonatot, antioxidánsokat, hidratálókat, peptideket tartalmazó ránctalanító, fehérítő szemránckrém, ami javítja a szem körüli öregedés jeleit, növeli a bőr rugalmasságát. Van még benne többek között fermentált anyag, B3, B5, C vitamin, sheavaj, többféle hialuronsav, növényi kivonat, keramid. Nemcsak a szem környékére használható, hanem nevető ráncoknál, a nyakon és a homlok ráncaira is.

Bettiiyy

2019. szeptember 12.

Csupa jót olvastam róla, nagyon szép az INCI-je, tele van minden földi jóval, ezért rendeltem meg. Ráadásul az ára is nagyon kedvező.
Én 30 ml kiszerelésben vettem meg, és kb. 3000 Ft volt.
A szemkrém egy fehéres színű, könnyed, lágy, hamar felszívódó krém.Igazából meglepődtem, milyen hamar beszívja a szemkörnyékem, így kipróbáltam vastagabban is, de azt is becuppantotta. Nagyon jól lehet alkalmazni a reggeli rutinban is, amikor siet az ember.
Én azért estére jobban szeretem, ha kicsit zsírosabb egy krém, pedig szerencsére még nincsenek ráncaim.
Direkt vártam a véleményezéssel, mert a hatásában semmit sem vettem észre, ezért kissé csalódott vagyok. Nem lett szebb, kipihentebb, üdébb a szemkörnyékem, de legalább jól szinten tartja. Az is lehet, még több idő kell neki, amíg valami változni kezd. (Meg azért én előtte is rendszeresen használtam szemkrémet, és az is nagyon jó volt, így lehet, már nem is tud rajta annyit javítani.)
Engem rettenetesen zavar a parfüm a termékben, ezért jelenleg ott tartok, bármilyen jó lehet, nem veszem meg többet. Mivel ügyelek rá, hogy elkerüljem a parfümöt a pattanásra hajlamos bőrömön, ezért nem igazán van a rutinomban olyan termék, amiben megtalálható. Ezért nagyon kitűnik nekem a parfüm, és elég sokáig érezni szoktam az illatát. Nekem nagyon tolakodó, émelyítő. Mindig elakad a lélegzetem, amikor magamra kenem. Valahogy nem akarja a tüdőm belélegezni. :) Beteges egy reakció.
A szememet a legtöbb szemkörnyékápoló irritálni szokta, nagyon ritkán találok olyan, ami nem égeti. Ez is szerencsére egy olyan krém, ami legalább nem irritál.
Négy csillagot adok, pedig a három felé húz a szívem, de annyira szép az összetevőlistája. A hatása miatt jelenleg azonban csak hármas lenne.
Remélem, később történik valami csoda, mert annyira szeretném, ha szerelem lenne!

Frissítés: Végül csak valami történt köztünk, mert most ott járok, hogy rendelek még magamnak két tubussal. Megszerettem reggelente, mert hamar beszívódik, és így gyorsan folytathatom a rutinomat, meg valamiért a tudat boldogít, hogy mennyi szuper összetevő van benne.
Anyukámnak is rendelek kettőt, mivel amikor együtt nyaraltunk, kipróbálta, és ő azonnal érzett valami wow hatást, mert mondta, hogy érzi, ahogy feszesít, nagyon tetszett neki, mert utána állandóan reggel-este kért belőle.
Kb. két hónapig elég egy tubus. (Bár én most felváltva kezdtem el használni az Isntree szemkrémjével, amit este kenek a szememre, mert testesebb. zsírosabb, az AHC-t pedig nappalra használom. Így szerintem kibírja négy hónapig is.)
A négy csillag azért marad. Sok a parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Én 30 ml kiszerelésben vettem meg, és kb. 3000 Ft volt.

A négy csillag azért marad. Sok a parfüm.

bibogi23

2019. július 6.

A 12mles kiszerelést vettem meg! Van benne egy kis parfüm de engem nem zavar, nincs erős illata egyáltalán nem zavaró számomra! Sőt nagyon hamar elillan! Ez egy könnyű fehér színű krém, nagyon hamar felszívódik! Én már 3-4 nap után láttam változást! Sokkal hidratáltabb a szemkörnyékem, élettel telibb, kisimultabb! 27 éves vagyok, ráncaim hál istennek még nincsenek úgyhogy arról nem tudok írni hogy a ráncokkal mit tesz, de szerintem érdemes tenni vele egy próbát! Előtte purito green level szemkörnyékápolóm volt én azt is szerettem! Úgy láttam a véleményeket hogy sokan panaszkodtak az illatára!Véleményem szerint ennek ahhoz képest nincs illata!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

viragi

2019. június 5.

Én 12 ml-est vásároltam, h kipróbáljam, de van belőle 30 ml is. Szépek az összetevői, egyedül a parfüm nem tetszik benne, de az eléggé hátul kullog, bár számomra az illatmentes cuccaimhoz képest erős illattal rendelkezik, ez ami nem tetszik benne egyedül. Jól felszívódó fehér krém, ami nem irritál. Csodát nem látok, hogy használom, de ez nem is volt elvárás illetve még nem is jutottam a tubus végére. Az illatanyag miatt adok csak rá 4 csillagot.
Összetevőlista nagyon hosszú, nincs türelmem begépelni, sorry (mondjuk pl. ha lehetne beexportálni excelből egy kattintással az meggyorsítaná az ilyen folyamatot), itt tudod megnézni: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_8ba8424689.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.