Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: geucsa, Módosítva: 2012. október 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

Vitalizáló fogápolás betegség megelőző hatással. A rendszeres használat során hatékonyan távolítja el a foglepedéket, a fogak legnagyobb ellenségét, a fogkövet, megelőzi a paradontózis kialakulását. Védi, óvja és erősíti a fogínyt a hatékony allantoin révén.

free

2018. szeptember 6.

Vélhetőleg van egy kis ínysorvadásom. Sajnos fogmosás után gyakran vérző ínnyel szembesültem. Mióta ezt a fogkrémet használom, megszűnt az ilyen jellegű panaszom. E téren az agyon reklámozott, csoda fogkrémeket simán kenterbe veri! Szupi kis szer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Reese

2016. szeptember 17.

Egy tubussal használtam el. Jól habzott, de nem volt az a frissítő érzés, amit vártam. Tisztít, de utána nekem kell valami mentolos. Ha van időm, mentaolajat cseppentek vízbe, és azt használom utána szájvízként. Gyógynövény viszont van benne elég sokféle a többi fogkrémhez képest. Most a kéket használom ebből a fajtából, ami kék zselés mentolos. Azt veszem észre, hogy a gyógynövényesek nem fehérítenek, ezért váltogatni szoktam egy fehérítő hatásúval. Egyébként az ár-érték arány alapján ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Lory

2014. augusztus 18.

Legtöbbször ezt a fogkrémet veszem,néha direkt váltogatok de rendszeresen ezt használom.Nagyon meg vagyok vele elégedve,kellemes,igazi gyógynövényes íze van amit fogmosás után is sokáig megtart a szájban,olyan jó kis komfort érzet marad utána:)Erősen habzik,jól tisztít,nem tud kevesebbet mint a drágább társai,nálam nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Maniac

2014. március 2.

Szerintem nagyon jó. A többi fogkrém sem tud ám többet, csak ez jóval olcsóbban teszi. Az íze természetesen gyógynövényes, nem mű, nem túl erős, pont jó. Az olcsóbb fogkrémeknél észrevettem, hogy nem habzanak elég jól, ez viszont megcáfolja, mert még az agyam is habzik tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 2.

siss

2012. december 1.

Egészen jó kis fogkrém.Enyhén mentolos az íze,gyógynövényes,nekem bevált.Jól tisztít.A nagy márkák fogkrémjei sem különbek ennél.Valamiért minden fogkrémtől kipirosodik a szám,sok fajtát kipróbáltam több-kevesebb sikerrel,ettől nincs ilyen problémám.Régóta csak ezt használom már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 1.

geucsa

2012. október 1.

A leírás nagyon gáz. Fogkövet eltávolít egy fogkrém? áááááá! Még a fogorvosnak is csak "vésővel", ill. polírozóval sikerül.
Egy tubussal vettem kipróbálni. Ízre teljesen rendben van, de amúgy egy átlagos fogkrémtől beszélhetünk minden extra nélkül. Nem veszek még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 1.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.