Egyéb

Ár:   890 Ft és 1290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászcikk áruház   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2019. szeptember 24.

Ár:   890 Ft és 1290 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászcikk áruház
Kategória:   Hajápolók

A tápláló maszk, áfonyával és a kalendulával revitalizálja, regenerálja a hajat, amelyet külső anyagok és vegyi kezelések tettek sérülté. A hajmegóvó a hatóanyagoknak köszönhetően, eltávolítják a szennyeződéseket és stimulálják a sejtek regenerálódását. Az áfonya és a kalendula tápláló és javító tulajdonságokkal rendelkezik, amelyek segítenek a sérült hajnak visszanyerni a testességet és a selymességet. A tápláló maszk, helyreállító hatással rendelkezik, megnöveli a haj volumenjét, a nagyobb kényelem érdekében, védi a külső anyagok és a kémiai kezelések által okozott sérülésektől.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vicus

2020. január 24.

Ha előre megnéztem volna az összetevőket, nem vettem volna meg. Amúgy furcsa a színe (kékeslila) és az illata is (mosószeres). Hatásától sem vagyok elájulva, sima drogériás balzsam is csinál ennyit. Ráadásul ettől néha mintha kicsit ragadna a hajam alsó része, pedig jól kimosom.

Update: egy ideig küzdöttem vele, de rá kellett jönnöm, hogy ez szörnyű. Azt hittem a festés miatt lett nagyon rossz állapotú a hajam, de nem, csak ez a pakolás nem csinált semmit, max. ragacsos lett tőle a hajam. Nem ajánlom, pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lila színű.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.