Egyéb

Ár:   £4.90   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blairwaldorf, Módosítva: 2016. július 12.

Ár:   £4.90
Kategória:   Fényvédők

AZ UVA sugarak erősebben hatolnak a bőrbe, ahol komoly károsodást, míg az UVB sugarak a bőr kivörösödését és leéégését okozzák. UVB ellen a legtöbb  napkrém véd, de ha UVA elleni védőt keresünk, már válogatni kell. Az Anovia napkrémjej mindkettő ellen védi a bőröd, testre és arcra egyaránt használható.

nikolett00

2017. április 3.

15 faktor nekem pontosan elég, nagyon szeretem!
Tavaly nyáron kaptam, de még mindig nem használtam el teljesen! Nagyon finom az illata, szívesen használtam. A strandon, a tengerparton, a városban én mindig ezt használtam/használom nyáron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

15 faktor nekem pontosan elég, nagyon szeretem!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: PEG-20 Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.