Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: papupanni, Módosítva: 2012. november 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Meggyes pipereszappan meggy kivonattal. A szappan illatos habja által a mosakodás igazi élvezetté válik! Klinikailag tesztelt.

Kiszerelés: 100 g

Ms.Cat

2014. január 7.

Kézmosónak vettük, kicsit szárít, de az illata miatt elnézem. :)) Az ára meg nevetségesen olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

Jelizz

2013. október 30.

Jó az illata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 30.

Jó az illata...

Cicka

2013. május 7.

Vettem négyet,teafásat,mivel isteni az illata,de én direkt mosószert főztem belőle,ki sem próbáltam mosdásra.Lehet,hogy pótolom ezt,olvasva a pozitív értékeléseket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 7.

papupanni

2012. október 31.

Kedvenc szappanom! Amúgy nem is szeretem annyira a szappanokat és a tusfürdőket, de ezt imádom! :) 170 Ft körül veszem, és már rengeteget elhasználtam, örökös tagja a fürdőszobámnak. Leginkább az illatát szeretem, nekem a Hubba Bubba rágót juttatja eszembe. :) És olyan jó vele mosakodni, legszívesebben megenném az egész fürdőszobát olyankor. :D Nagyon-nagyon ajánlom mindenkinek, aki szereti a fiatalos, meggyes illatokat! :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, PEG-8

Pirosas színezék.