Egyéb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   GoodsMarket   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2015. június 10.

Lelőhely:   GoodsMarket

bugosgizi

2015. június 4.

Ilyen szép és ragyogó színeket ilyen olcsó palettától én nem is vártam. Megdöbbentett. Leggyakrabban ebből a palettából sminkelem magam. A pigmentáltsága a jóval drágább árkategóriás szemhéjfestékekével egyenlő. Szépen összeállított színek vannak benne. A rózsaszín és az arany a kedvencem. De a kék árnylatok is mind csodásak. Mindenki számára csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Emolliensek: Dimethicone, Octyl Pelargonate
Szilikonok: Dimethicone