Bali Body

Ár:   $29.95   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandradobos, Módosítva: 2020. május 7.

Ár:   $29.95
Kategória:   Egyéb

"Érjen el hibátlan, természetes kinézetű barnaságot ezzel a könnyen felvihető, gyorsan száradó és remekül hidratáló barnító vízzel. Arcra, nyakra és dekoltázsra tervezve. A BB arcbarnító víz 4-6 óra alatt fejti ki hatását, mely hidratáló olajokban gazdag, köztük a bőröregedést gátló jojoba olajjal és sodium hyaluronate-tal. A benne lévő rózsavíz garantálja a friss, könnyed illatot. Mondj igent a ragyogó nyári barnaságnak az év minden napján."

sophie19

2020. május 12.

Beautybay-ről rendeltem, kb két hét alatt ért ide a csomagom a koronavírus járvány idején. Magától a terméktől nem ájultam el sajnos, pedig az instakampány után nagy elvárásaim voltak.. Nekem a pumpás-adagolós megoldás nem jött be, nagyon nehéz eltalálni az optimális mennyiséget, első használat után narancssárga fejjel keltem fel..:D Átöntöttem egy spray üvegbe, így már egy kicsit jobban működik. A tartóssága szuper, kb. a 3. nap után kezdett el lekopni. A tipikus önbarnító szag kb. már 1 óra után érezhető, de nagyon durván, az önbarnító habjuk sem lesz ilyen büdös..Összességében nem rossz, de nekem a St. Tropez purity arcpermete sokkal jobban bejött, attól látom a glow-t, és kb ugyanez az árkategória, ha nem olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Harmatka

2019. április 19.

Nagyszerű termék, imádom! Mintha arctonik lenne, vattakoronggal felviszem egy vékony rétegben az arcbőrömre, nagyjából 1 óra alatt kifejlődik a színe, ami természetes barna, napcsókolta hatású és kicsit sem sárga. Én hetente 2-szer használom és biztosan megvásárolom majd újra, ha elfogy (de ahogy látom, nagyon sokáig elég lesz, mert egy használat során csak kevés fogy belőle).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

alexandradobos

2019. április 11.

Mindent hoz, amit a termék a leírásában ígér. 3 alkalommal használtam, valóban semmilyen irritációt nem okoz a bőrön, ami más önbarnító készítmények esetében előjöhet. Érezhető a kellemes rózsavíz illat, amikor felviszed. Az ára nem annyira pénztárcakímélő, viszont az eddigiek alapján nagyon kevés fogy belőle egy használattal, hónapokig kitart egy ilyen üveg! A használati utasításra érdemes figyelni, heti 2-3 alkalom, vattakorongra fújva, tonikhoz hasonló felvitel. A színe valóban gyorsan kifejlődik, viszonylag erőteljes, ezért minimális mennyiséget érdemes csak felvinni egy alkalommal. Külön kiemelem, hogy nekem a hegeket gyönyörűen gyógyította az arcomon, amiért külön piros pont a BB-nek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate