Egyéb

Ár:   10 600 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DZsuzsi, az összetevőket feltöltötte: Hoagirl, Módosítva: 2015. június 6.

Ár:   10 600 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Normál

Azonnali teltséget, formázottságot, hidratációt biztosít, és tartós nagyobbító hatást, az új kollagén termelődést stimuláló, jótékony hatásának köszönhetően.

Biztonságosan, fájdalommentesen hat, irritáció, vagy zsibbasztás nélkül, és ráadásul még a száj körüli finom vonalakat, és ráncokat is kisimítja, és megakadályozza a megjelenésüket.

Debreczeni

2017. szeptember 20.

Puhítja a számat, de mást nem csinál. Főleg nem lesz teltebb tőle. Ajándékba kaptam, azt hiszem ha én vettem volna, dobtam volna egy hátast. Ennyi pénzért egy szimpla szájfény...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

KisKata

2017. március 29.

Egyből hármat rendeltem, gondoltam miért is ne... Hát hiba volt. Jól hidratál, jó az íze, DE ennyi. A dúsító hatás elmaradt nálam, pedig többször használtam egy nap hónapokon keresztül, de semmi változás nem történt. Többet tuti nem rendelek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 29.

Nikike05

2016. január 23.

Nekem duzzadt töle a szám és szebb és puhább lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Nekem duzzadt töle a szám és szebb és puhább lett :)

erawinny

2016. január 22.

Szerintem működik. Azonnal nem láttam eredményt, azonban ha az ember használja legalább egy hónapig (nekem még mindig tart a legelső kis tubus vagy mi, pedig már vagy 1,5 hónapja használom), akkor már látni a változást. Határozottan duzzasztja az ajkakat, de azért nyilván ha a száj mérete genetikailag adott, azt nem növeli meg, de valóban duzzaszt :) és már ez is valami. A puding próbája mindig az evés, akinek megtetszik, próbálja ki nyugdotan, de kell egy kis idő a hatáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

zsinici

2016. január 17.

Nem értem ezeket a pozitív véleményeket , mert - bár nekem nincs vekony szám - semmilyen különbséget nem látok magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

liliom01

2016. január 12.

Ha csak azt nézzük, hogy soha ilyen puhák nem voltak az ajkaim (ráadásul kb 10 percen belül) akkor már megérte.
Végre van hova tenni a rúzst a felső ajkam széle felé is, szóval hosszú távon valóban látványos az eredmény.
Már csak azt bánom, hogy nem jutottam hozzá előbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 12.

Már csak azt bánom, hogy nem jutottam hozzá előbb.

Kencemániás

2016. január 2.

Sajnos engem nem áldott meg a jóisten szép telt ajkakkal. Vállalhatatlanul vékony, ezért soha nem is sminkeltem, hogy ne emeljem ki a csúnyaságát. Ez a termék arra tökéletes, hogy növel rajta annyit, hogy végre én is használhatok szájfényt és szolíd rúzsokat :) Nagyon örülök neki, hogy megtaláltam! Azt azonban nem szabad elhinni, hogy drasztikusan megnöveli a méretét, olyat nem fog senkivel sem tenni, mint ami a reklámfotón látható. Az már szinte egy eltorzult ajak. Én fél éve használom napi 1-szer, még van egy csomó benne, tehát drágának sem mondható, mert nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

Hoagirl

2015. október 5.

Anyukámtól szülinapomra The Body Shop E vitaminos szemkörnyékápoló sticket kértem, félúton valahol nagyon elcsúszott ez a dolog, mert ez az ajakdúsító lett belőle. De legalább volt meglepi, ami jelen esetben azt takarja, hogy bamba fejjel néztem magam elé, miközben arra gondoltam hogy anyám szerint olybá tűnik; kicsi a szám, holott 35 éve pont az ellenkezőjét hallgatom tőle... :) Áprilisban kaptam, azóta volt időm kitapasztalni a hatását. Eleinte minden este használtam kb. 2-3 hónapon keresztül, utána heti 3-4-szer, ahogy eszembe jutott, és még mindig van benne, szóval elég sokáig kitart, mondjuk az árától amikor megláttam hogy mennyibe kerül, dobtam egy laza hátast.... Nem igazán értem a működését, mert mondjuk a chilis Artdeco ajakdúsítómnál felfogtam, hogy vérbőséget okoz a chili és ezért dúsabbnak tűnnek az ajkak, de ennél a terméknél erről szó sincs. Ennek ellenére határozottan lehet látni a különbséget, na mondjuk nem lettem egy Geronazzo Mária (hálaajóistennek), de rúzsozásnál egyértelműen érzem, hogy nagyobb mozdulatokkal kell kipingálnom magam. Nem tudom szemléletesebben leírni, mert nem nagy különbségről beszélek, kb. 1 mm-ről, de hát mégiscsak lehet látni. Magamtól soha nem fektetnék be ilyen sok pénzt erre a termékre, de kitérő kalandnak jó volt. Ha nem lenne ilyen horror ára, négy csillagot érdemelne, de így csak hármat tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 5.

szaboemese

2015. július 14.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 14.

kvitta.girl

2015. április 28.

Nem vártam tőle hogy kacsaszájjal ébredjek vagy hogy hirtelen duplájára duzzadjanak az ajkaim,így nem is csalódtam, igaz ehhez hozzájárult hogy nem is én adtam ki ennyit érte hanem anyum 2+1 akcióba így én is kaptam. Igazából kicsit tényleg megduzzasztja az ajkakat de tényleg olyan szinten hogy én aki ismerem a testem minden négyzetméterét, nekem feltűnt de pl vőlegényem meg nem vette észre pedig ő is kontaktba van a számmal :) Még csak 3 napja használom de nem hiszem hogy többet fog tudni de azért elkenegetem még éjszakára is ahogy ajánlja mert nem ragad és nem szárít és ici-picit hűsít is, kellemes viselni. Még rúzs felé is jól néz ki. Árát nem éri meg de ajándéknak tök jó !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol