Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ForestNymph, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 10.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Mélytisztító hatású fogkrém mindennapos használatra, amely eltávolítja a nikotin, a kávé és dohány okozta szennyeződéseket és helyreállítja a fogak természetes színét. A Clinomyn egyedülálló Polynam tartalmú tisztító rendszere alaposan és mélyen tisztítja a fogakat. A fluorid erősíti a fogakat és védi azokat a fogszuvasodástól. Erős mentolos íze hosszantartó friss leheletet biztosít az egyes fogmosások között. Mindennap használható a maximum hatékonyság érdekében.

Leander

2019. május 19.

Alapvetően csak koca dohányos vagyok, így nem a cigi okozta sárgaság miatt választottam ezt a fogkrémet. Eléggé természetesen fehérek a fogaim, viszont az elmúlt kb. 7-8 évben azt tapasztaltam, hogy az alsó fogsoromon nagyon hamar, pár hónap alatt csúnya barnás fogkő szerű elszíneződés jelenik meg, amit eddig csak a rendszeres fogkőszedés szedett le. Eléggé elkeserítő volt, mert már évi 2-3 fogkőszedés mellett is egyre gyakrabban megjelent. Kétségbeesve kérdeztem mindig a fogorvost, hogy hogyan lehetne ezt eltüntetni/kialakulását késleltetni és egyszer végül azt javasolta, hogy próbáljak ki egy dohányosoknak való fogkrémet, csak ott, ahol ez a probléma felmerül, azaz nálam az alsó elülső fogaimon, a rendes fogmosást kiegészítve, azután kb. 1 további percig. Konkrét fogkrémet nem mondott, így végül én magam választottam ezt a DM-ben és nem bántam meg. Amióta a problémás területet +1 percig sikálom elektromos fogkefével, azóta gyakorlatilag megszűnt ez a barnás elszíneződés, elég évente egyszer fogkőszedésre mennem, mégsem néznek ki elhanyagoltnak a fogaim. Ez az abszolút csodaszer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

KendraZora

2019. május 3.

Sok fehérítős fogkrémet használtam , de nekem csak ez vált be! Nagyon szeretem. Csak ezt használom már. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

Bonjourbeauty

2018. július 1.

Szeretek kávézni és sajnos nincsenek hófehér fogaim, így mindig feheritős fogkrémet használok. Eddig ez vált be leginkább. Látható a hatása, én már nem használnék mást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

missk

2018. május 20.

Napi egyszer kávézok, néha kétszer.. simán elszínezi a fogaim :( Viszont ez a fogkrém nagyszerű ! :D Hónapok óta használom reggel kávé után és este, ha kávézok napközben, az után is. Nem túl mentolos, olyan pont jó ;) Szerintem megéri az árát! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Tincs

2018. február 17.

Dohányzok és nagyon sárgák lettek a fogaim, az első szakaszban nagyon sokat segített, főleg mikor hagytam még a számban dolgozni az anyagot. Mostanában már nem nagyon látom a hatását, de szinten tartja a fogaim színét. Az ára miatt levonok egy csillagot, mert sajnos elég drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

dinkka

2018. január 28.

sajnos sokat kávézom, nem sikerült lemondani róla :/ napi szinten elkezdtem használni ezt a fogkrémet, nem vettem észre változást, érzékenyebbek sem lettek a fogaim, fehérebbek sem. azért használom tovább

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

rosegold28

2017. október 19.

Kedvenc fogkrémem lett mióta fogszabályzóm van. Szerintem valóban fehéren tartja a fogakat és nekem nem okozott érzékenységet. Igaz, hogy nem dohányzom és napi 1 kávénál többet nem fogyasztok. Pont eléggé habzik és pont eléggé mentolos, nem csíp. Húzós áráért cserébe sokáig elég, mert egy borsószemnyi adag már tökéletesen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

mLK235

2017. május 20.

Tényleg hatásos annak akinek a kávé és a cigaretta elszínezi a fogait, viszont erősen meggyengíti a fogzománc felszínét,
fogmosás után érezhetően érzékennyé válik a fog, aki szereti a fagyit de érzékenyek a fogai ez után a fogrém után tapasztalni fogja a kellemetlen idegfájdalmat, ráadásul az ára úgy 1200ft kürül mozog amikor nincs akcióban.
Nagyon szerettem a fehérítő hatása miatt főleg, ámbár amikor már édesség után is, és minden egyes kávé elfogyasztása után
beleált a fogamba az állkapcsomig ható erős idegfájdalom akkor felfüggesztettem a használatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 20.

kofola

2017. április 12.

Szeretem használni ezt a fogkrémet. A sok kávé miatt kezdtem el használni és hatott. Nekem tetszik hogy nem annyira erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

marryjane

2017. január 11.

Az egyik kedvenc fogkrémem, Nem mar, jól tisztít, jól habzik, még talán fehérít is. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!