Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   600 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2019. március 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

albertinablogg

2018. augusztus 30.

Elsö szimatolásra szerelem volt, megvettem. Tudtam, hogy a férjem imádni fogja a füszeres, kardamomos illata miatt. Istenem, milyen élmeny vele fürdeni! Biztosan lesz mindig itthon! Nem az a takonnyá válós, holnap elmegyek a Müllerbe és veszek még egy párat...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

deluna

2017. április 5.

Emlékszem... 30 évvel ezelőtt kotorasztam anyukam szekrényébe, a sok szappan között ez is ott volt. Nagyon meglepett mikor megláttam a Müllerben...Ugyan ez az illat, csomagolas... Imádom.. kellemes a fürdés vele. Nem szárít.... nagyon finom fűszeres old illatú...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

pcksz

2016. március 15.

Fantasztikus illat, még az én extraérzékeny kezemet is épphogy csak szárítja. Az egész fürdőszobát belengi a jellegzetes fűszerillata kézmosás után, és nagyon szeretem azt is, amikor még lyukacsos a felszíne, akkor nagyon kellemes érzés megfogni. :) Az egyetlen dolog, ami negatívum, vagy legalábbis értetlenül állok előtte, az, hogy leesnek róla darabkák kézmosás közben és a mosdókagylóra tapadnak, barnára színezve azt. Könnyen lemosható, úgyhogy nem vészes, de nagyon meglepődtem először ezen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Odil

2015. december 16.

Az illata izomból vág arcon, imádom érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Az illata izomból vág arcon, imádom érte.

Széncinke

2015. október 23.

Erős, antik illatú szappan. Nagy méretű, így sokáig elég, az illata még a vége fele is tartós. A sok illatanyag ellenére nem irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

sarolta

2014. szeptember 23.

Szerintem is kola illatu.Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Szerintem is kola illatu.Nagyon szeretem.

molnardokigergely

2014. január 9.

Az új szerzemény, új kedvenc is egyben. Klassz doboz, szép mintázat, kissé ódivatú, régimódi, erőteljes fűszeresség. Givenchy Gentleman-hez, Habit Rouge-hoz és társaihoz kiválóan passzoló szappan. Szépen habzik, illatozik, nem szárít (legalábbis engem). Az ár/érték arány szerintem kedvező. Fürdőszobám egyik sztárja. Szívesen kipróbálnék még pár hasonló remekművet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 9.

Marejke

2012. október 2.

nagyon szeretem az illatát, olyan békebeli illat, német ruhásszekrény illat,nagyon érdekes, télen szoktam használni....tesóm szerint kóla illata van...nagyon krémes, jól habzik...sokáig tart. sajnos nem olcsó,müllerben 500 ft körül van az ára....csak ezért 4 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 2.