Egyéb

Ár:   800 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2015. április 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Kovasav mikrogranulátumokkal,aloe verával,zsályával,édesgyökérrel,xilittel,izlandi zúzmóval a természetesen fehérebb mosolyért.Mikrobiológiailag tesztelt!

felicitas

2015. augusztus 7.

Szeretem, ha egy fogkrémnek íze is van. Tudom, hogy ez homeopátiás, de akkor már inkább a Bilka. Egyébként jól tisztít, különösen elektromos fogkefével. Csak a seízébe tudok belekötni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Aimet

2015. május 23.

gondoltam kipróbálom ezt a fogkrémet is (habár már megtaláltam a tökéleteset, a Veradent fogfehérítős fogkrémet <3) nem rossz fogkrém ez se szerintem, de a Veradent sokkal jobb :) Fehérít, de nem olyan nagyon sajnos, nekem nagyon habzik, érdekes az íze, lehetne egy kicsit jobb is :) az ára valóban baráti, de következő alkalommal tuti visszatérek a favorit fogkrémemhez :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

tenyitomi

2015. április 8.

Ahhoz képest hogy mentolmentes,legalább némi ízt vélek felfedezni benne.Olyan édeskésen kellemes..Elég jól tisztít,van egy kis habja is,beltartalma is jó,és az ára is baráti.Ja és olasz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol, Xylitol, Glycerin