Foamie

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   83 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Liela, Módosítva: 2019. szeptember 19.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Szilárd sampon, gyengéden habzó.

Természetes PH-jú, vegán, állatkísérlet-mentes.

Kremcica

2019. december 8.

Meglegyintett a zero waste szele és szilárd sampon keresésemkor a helyi drogériákban (Müllerben) csak ezt találtam. 1600 Ft körül vettem a 83 grammos darabot amit a gyártó 25 hajmosásra ajánl 3 hónapos felhasználási idővel. Elképesztően jó illata van (akár fürdőszoba illatosítónak is jó) bár a tizenakárhány illatanyag összetevő elég durva. A papír csomagolás alatt tényleg nincs semmi műanyag, a doboz kialakítása pedig nemcsak mutatós de praktikus is. Én egy apró mosózsákba rakva használtam, így a bevizezés után a dörzsöléssel egész jól felhabzott. El kellett találnom a mennyiséget hogy kellően tisztítson és hajmosáskor kicsit kiszáradt, tapadós érzetűvé tette a hajamat. Viszont szárításkor elképesztő puha, illatos hajat kaptam ráadásul gyönyörű fényt is adott. Nem számoltam, de durván meg is volt a 25 alkalom mire elfogyott. A szilárd sampont még szoknom kell, de jó drogériás alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

viktoria37

2019. december 1.

Isteni illata van, könnyen használható, elegendő mértékben habzik. Korpás a fejbőröm, ezt szépen letisztította már az első használatnál. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Ph értéket stabilizáló és a krémben a víz révén jelen levő fém ionokat megkötő segédanyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.