Freshlight

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

A hidratáló formula keratinnal és tavirózsa kivonattal belülről tölti fel a hajszálakat, normál hajtól a vékonyszálú hajig, és kívülről-belülről hidratálja a hajat. Ellenállhatatlan illattal a gyönyörű és lenyűgöző hajért.

Ár: 500 Ft , Eladó: kiralykislany
Állapot: Egyszer mostam vele hajat , Helyszín: --, fizetés: --
Szofiika2791

2018. november 21.

Aranyos,cuki csomagolás..persze hogy meg kellett vennem.Szeretek új termékeket kipróbálni.De jobb lenne ha ezt befejezném.😂 Kb 2szer használtam a balzsamjával együtt és korpás lett a hajam.🤦‍♀️Soha nem volt korpám a 27 évem alatt.Tovább gondolva a dolgot..mikor megláttam az Rossmanba 1690 ft aztán 800ft..aztán 420ft..mondom mi?!biztos nagyon jo lehet ha ennyire leárazták..🤔ezek után valahogy nem volt már szimpi végleg.Biztos h ennek volt köszönhető a problémám mert amint váltottam azóta sincs.Soha többet.Marad a bevállt sampon balzsam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

krisztina-g

2018. július 16.

Akciósan vettem a Rossmann-ban. Nagyon jó az illata, bár a bazsarózsás verzióját jobban szeretem. Dúsan habzik és tökéletesen tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

lau256

2018. július 15.

Nagyon cuki csomagolása van az illata pedig nagyon finom. 420Ft-ert jutottam hozzam a Rossmanba . Viszont elso hajmosas utan ragacsosszeru volt a hajam tole, Ugyhogy érdemes többször ki obliteni, másodjára mar nem volt ilyen problemam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

carmenxo

2018. április 9.

Természetesen csak a cuki csomagolás miatt vettem meg az egész termékcsaládot, de a sampon jól teljesített. Nagyon finom az illata, jól tisztít. Ár érték arányban viszont nem éri meg hosszú vastagszálú hajra, nekem 3 hét alatt elfogyott heti 2 mosás mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.