Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   237 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kisizé, az összetevőket feltöltötte: Nelli1109, Módosítva: 2021. április 12.

Kiszerelés:   237 ml és 473 ml
Kategória:   Samponok

Egyedi sampon és balzsam, egy hair quiz kitöltése után elkészítik a te személyreszabott formuládat!

Vegara

2022. június 30.

Nekem egyértelműen 5 csillag. Legjobb sampon és balzsam, amit eddig használtam. Szerintem ha az ember ügyesen személyre tudja szabni, akkor nagyon sokat tud segíteni a haj állapotán. Maszkkal együtt ajánlanám mindenképp, mert az valami csoda. (Nem szilikonmentes verzióm van)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 30.

Kyngu

2021. november 4.

Én nem tudom eléggé hangsúlyozni mennyire szeretem ezeket a termékeket.
Igeeen, drágak. De kb 5-6 hónapig nem fogytak ki, pedig olyan 2-3 naponta mosom a hajam és nem kevés termékkel.
Nagyon szép fényes tőle a hajam, puha , kezelhető. S ugyan nem tudom, hogy emiatt vagy más okból, de elkezdtek nőni a babahajaim az utóbbi időben.
Ha valaki nem sajnálja a pénzt, akkor szerintem szuper kombó, de nyilván nem fogja megváltoztatni a genetikád.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 4.

Én nem tudom eléggé hangsúlyozni mennyire szeretem ezeket a termékeket.

Sylvia888

2021. augusztus 9.

Nekem sikerült nagyon jól személyre szabnom a saját samponomat és balzsamomat. Imádtam, nagyon kiadós, kevés kellett belőle, sokáig elég volt, így megérte az árát. Újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

lollinymph

2021. június 2.

én nagyon szeretem ezt a sampont és balzsamot, nem értem az itteni negatív véleményeket róla
hosszú és dús a hajam, de nemrég festve volt, ezért a "céloknál" növesztést, táplálást, extra ápolást állítottam be és kb. 3 hónap használat után azt tudom mondani, hogy csodásan elégedett vagyok vele, mindent teljesített, amit ígért. a hajam érezhetően simább, a végei kevésbé "seprűsek" és sokat is nőtt.
külön tetszik, hogy az összetevőket is személyre szabhatod, szilikonmentesen és illatmentesen is kérheted, illetve a csomagolás is minden szempontból környezetbarát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

Irudi

2021. május 15.

SLS-mentes opciót kerestem a vastag szálú, szőkére festett hajamra, és mivel éppen kifogtam egy kedvezményes promóciót, beruháztam egy sampon-balzsam párosításra.

Kellett egy kis idő, amíg a samponhoz hozzászokott a fejbőröm. Az elején nagyon viszketett tőle a fejbőröm, és gyorsabban is zsírosodott a hajam, de szépen lassan elmúltak ezek a problémák. Az eddig használt samponokkal ellentétben ezt nem kellett vízben feloldanom, és úgy a hajamra öntenem, mert könnyen habzott enélkül is.
A pumpás adagolás nekem tetszett; most, hogy kiürült a flakon, újra fogom tölteni más samponnal.

A balzsamja nagyon tetszett az elején, mert könnyed volt, és úgy éreztem, hogy puhább tapintású is lett tőle a hajam.

Aztán sajnos egy idő után észrevettem, hogy sprőd a hajam, szénakazal, szöszös, szóval minden, amit nem szerettem volna.
Elkezdtem mindenféle hajvégápolókat kipróbálni, leave-in, olaj, spray, volt minden. De a helyzet nem sokat javult. Végső elkeseredésemben a babaszabin lévő fodrászomnak küldtem képeket a hajamról, és tőle kértem segítséget. Az ő tanácsai alapján vettem a gyógyszertárban pH-csíkot, és jöttem rá arra, hogy mi volt a baj ezzel a sampon-balzsam kombóval.

A sampon lúgos, kinyitja a haj kutikuláit, hogy meg tudja tisztítani a hajat. A balzsam savas, bezárja azokat. Minél lúgosabb egy sampon, annál erősebb balzsam kell mellé, küldönben nem lesz szép a végeredmény (lásd fentebb...) Többször is megmértem a sampon és a balzsam pH-ját, és sajnos nem jó eredmény jött ki. A sampon pH 7-es, a balzsam viszont csak pH5-ös... Tehát nem elég "erős" ahhoz, hogy visszazárja a haj kutikuláit. Lehet, hogy ezzel akarják rábírni a vásárlókat azzal, hogy leave-int is vegyenek a balzsam mellé...?

A samponom azóta elfogyott, így már nem lesz alkalmam kipróbálni más balzsamokkal (pedig van itthon pH 2-3 is, jó lett volna megnézni, hogy milyen lenne úgy a hajam a használtától)

Nagyon nagyot csalódtam ebben a márkában, főleg úgy, hogy "tudományos megalapozottsággal" reklámozzák a mindenki számára személyre szabható termékeiket.

Biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 15.

Biztosan nem fogom újravenni.

Nelli1109

2021. április 10.

Rendbe hozta a hajam. Gyorsabban nő,fényes és nem zsírosodik annyira.
Update:A hajam állaga tényleg jobb,VISZONT elkezdett nagyon sok hajam hullani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 10.

Rendbe hozta a hajam. Gyorsabban nő,fényes és nem zsírosodik annyira.
Update:A hajam állaga tényleg jobb,VISZONT elkezdett nagyon sok hajam hullani.

LaPrune

2020. szeptember 24.

Szuper a koncepcio, de nemhogy tobbet nem tud a sokkal kedvezobb aru, drogerias tarsainal, de kevesebbet is. A ket csillag azert jar, mert jo moka megtervezni a sajat termeked, de tobbet sajnos nem tud. Penzkidobas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tremella Fuciformis Sporocarp Extract
Hidratálók: Glycerin, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Lactic Acid, Methyl Gluceth-10, Betaine, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-28

Vízben jól oldódó, kókuszdióból származó enyhe, gyengéd felületaktív anyag. Gazdag, dús habot képez, kellemes utóérzete van a bőrön és könnyen leöblíthető vízzel. Szulfátmentes.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Széles spektrumú védelmet biztosító fényvédő összetevő, amit a kozmetikumok stabilizálására használnak illetve arra, hogy megvédjék az átlátszó csomagolásban lévő termék színét, illatát és más érzékeny összetevőket az UV-sugárzás okozta károktól és lebomlástól. Gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. A gyártó szerint kiváló alternatívája a Benzophenone-4-nak.

Kelátképző szer, amelyet kozmetikai készítményekben használnak, hogy fémionokhoz vagy fémvegyületekhez (pl. réz vagy vas) kötődjenek, ezáltal megakadályozzák, hogy azok a bőrhöz vagy hajhoz tapadjanak. Az összetevő szerepet játszik a termék általános stabilitásában, esztétikájában és hatékonyságában. Ezen kívül k hozzájárul a termék tartósítószer-rendszerének megerősítéséhez is, mivel megakadályozza, hogy a fémionok destabilizálják a tartósító összetevőket a vízbázisú készítményekben.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.