Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   237 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kisizé, az összetevőket feltöltötte: Nelli1109, Módosítva: 2021. április 12.

Kiszerelés:   237 ml és 473 ml
Kategória:   Samponok

Egyedi sampon és balzsam, egy hair quiz kitöltése után elkészítik a te személyreszabott formuládat!

Kyngu

2021. november 4.

Én nem tudom eléggé hangsúlyozni mennyire szeretem ezeket a termékeket.
Igeeen, drágak. De kb 5-6 hónapig nem fogytak ki, pedig olyan 2-3 naponta mosom a hajam és nem kevés termékkel.
Nagyon szép fényes tőle a hajam, puha , kezelhető. S ugyan nem tudom, hogy emiatt vagy más okból, de elkezdtek nőni a babahajaim az utóbbi időben.
Ha valaki nem sajnálja a pénzt, akkor szerintem szuper kombó, de nyilván nem fogja megváltoztatni a genetikád.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 4.

Én nem tudom eléggé hangsúlyozni mennyire szeretem ezeket a termékeket.

Sylvia888

2021. augusztus 9.

Nekem sikerült nagyon jól személyre szabnom a saját samponomat és balzsamomat. Imádtam, nagyon kiadós, kevés kellett belőle, sokáig elég volt, így megérte az árát. Újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

lollinymph

2021. június 2.

én nagyon szeretem ezt a sampont és balzsamot, nem értem az itteni negatív véleményeket róla
hosszú és dús a hajam, de nemrég festve volt, ezért a "céloknál" növesztést, táplálást, extra ápolást állítottam be és kb. 3 hónap használat után azt tudom mondani, hogy csodásan elégedett vagyok vele, mindent teljesített, amit ígért. a hajam érezhetően simább, a végei kevésbé "seprűsek" és sokat is nőtt.
külön tetszik, hogy az összetevőket is személyre szabhatod, szilikonmentesen és illatmentesen is kérheted, illetve a csomagolás is minden szempontból környezetbarát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 2.

Irudi

2021. május 15.

SLS-mentes opciót kerestem a vastag szálú, szőkére festett hajamra, és mivel éppen kifogtam egy kedvezményes promóciót, beruháztam egy sampon-balzsam párosításra.

Kellett egy kis idő, amíg a samponhoz hozzászokott a fejbőröm. Az elején nagyon viszketett tőle a fejbőröm, és gyorsabban is zsírosodott a hajam, de szépen lassan elmúltak ezek a problémák. Az eddig használt samponokkal ellentétben ezt nem kellett vízben feloldanom, és úgy a hajamra öntenem, mert könnyen habzott enélkül is.
A pumpás adagolás nekem tetszett; most, hogy kiürült a flakon, újra fogom tölteni más samponnal.

A balzsamja nagyon tetszett az elején, mert könnyed volt, és úgy éreztem, hogy puhább tapintású is lett tőle a hajam.

Aztán sajnos egy idő után észrevettem, hogy sprőd a hajam, szénakazal, szöszös, szóval minden, amit nem szerettem volna.
Elkezdtem mindenféle hajvégápolókat kipróbálni, leave-in, olaj, spray, volt minden. De a helyzet nem sokat javult. Végső elkeseredésemben a babaszabin lévő fodrászomnak küldtem képeket a hajamról, és tőle kértem segítséget. Az ő tanácsai alapján vettem a gyógyszertárban pH-csíkot, és jöttem rá arra, hogy mi volt a baj ezzel a sampon-balzsam kombóval.

A sampon lúgos, kinyitja a haj kutikuláit, hogy meg tudja tisztítani a hajat. A balzsam savas, bezárja azokat. Minél lúgosabb egy sampon, annál erősebb balzsam kell mellé, küldönben nem lesz szép a végeredmény (lásd fentebb...) Többször is megmértem a sampon és a balzsam pH-ját, és sajnos nem jó eredmény jött ki. A sampon pH 7-es, a balzsam viszont csak pH5-ös... Tehát nem elég "erős" ahhoz, hogy visszazárja a haj kutikuláit. Lehet, hogy ezzel akarják rábírni a vásárlókat azzal, hogy leave-int is vegyenek a balzsam mellé...?

A samponom azóta elfogyott, így már nem lesz alkalmam kipróbálni más balzsamokkal (pedig van itthon pH 2-3 is, jó lett volna megnézni, hogy milyen lenne úgy a hajam a használtától)

Nagyon nagyot csalódtam ebben a márkában, főleg úgy, hogy "tudományos megalapozottsággal" reklámozzák a mindenki számára személyre szabható termékeiket.

Biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Biztosan nem fogom újravenni.

Nelli1109

2021. április 10.

Rendbe hozta a hajam. Gyorsabban nő,fényes és nem zsírosodik annyira.
Update:A hajam állaga tényleg jobb,VISZONT elkezdett nagyon sok hajam hullani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 10.

Rendbe hozta a hajam. Gyorsabban nő,fényes és nem zsírosodik annyira.
Update:A hajam állaga tényleg jobb,VISZONT elkezdett nagyon sok hajam hullani.

LaPrune

2020. szeptember 24.

Szuper a koncepcio, de nemhogy tobbet nem tud a sokkal kedvezobb aru, drogerias tarsainal, de kevesebbet is. A ket csillag azert jar, mert jo moka megtervezni a sajat termeked, de tobbet sajnos nem tud. Penzkidobas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tremella Fuciformis Sporocarp Extract
Hidratálók: Glycerin, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Lactic Acid, Methyl Gluceth-10, Betaine, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-28

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Széles spektrumú védelmet biztosító fényvédő összetevő, amit a kozmetikumok stabilizálására használnak illetve arra, hogy megvédjék az átlátszó csomagolásban lévő termék színét, illatát és más érzékeny összetevőket az UV-sugárzás okozta károktól és lebomlástól. Gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. A gyártó szerint kiváló alternatívája a Benzophenone-4-nak.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.