Egyéb

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: Dynu, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Átstruktúráló hajkrém.

csilluska85

2019. május 8.

Egyszerűen imádom,az illatát is meglehet szokni.Amit kell azt tudja,nagyon puha tapintású lesz tőle a hajam,az ára pedig verhetetlen:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Rita410

2019. április 14.

Ár érték arányban megfelelő, az én szénaboglya hajamat is képes megregulázni. Retro illata van, de engem nem zavar. Én nem találtam nála jobbat, nálam 5 csillag. Rendszeresen újravesszük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

zoja

2019. február 24.

'80as évek illata van :) de olcsó és jó, tartalmas termék. Magamtól nem mertem volna megvenni, de itt jókat olvastam róla, ezért kipróbáltam és nem bántam meg. Azóta már 2x újravettem, úgy, hogy mást is használok mellette, de nem azért, mert bajom van vele, csak szeretem váltogatni.
Update: fél év elteltével már egyáltalán nem használom, hiába vettem újra, ki lesz dobva. Fénytelen a hajam tőle, nem szép, még a saját fényét is elveszti, nemhogy javítana rajta. Az elején, 2 tégely elhasználásáig még jó volt és olcsó, ezért csak 1 csillagot veszek le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

kisenikoke

2018. október 4.

Update: tul a kovetkezon. A szerelem tovabbra is tart. A kovetkezo termeszetesen beszerezve.

Update: Sikerült elhasználnom még egy tégellyel. Egyszerűen annyira puhává teszi a hajam, hogy állandóan simogatnom kell. Ápolja is kiválóan mert nem látok töredezett hajszálat sem és több mint 7 hónapja lett vágja a hajamból.
Megmondom őszintén, én ezt jó bőségesen kenem a hajamra, nem sajnálom hiszen nem egy több ezer forintos termékről van szó így lehet ez is hozzájárul a nagy sikeréhez.
Ha olvassátok ezt, próbáljátok ki mert annyira jó hogy ezután nehezen fogtok (max. illatváltás és kíváncsiság miatt) más terméket használni. Egy ilyen mindig kell, hogy legyen nekem itthon. Nem is tudom, melyik pakolástól voltam közel ennyire elájulva. Talán a Dove-tól de az egységmennyiségre vetítve közel négyszeres áron van.

Álomszuper termék!
Hosszú, dús és szőke festett hajam van, melyet ez a termék kiválóan táplál.
Auchan-ban csak úgy próbaképen vettem. Úgy voltam vele hogy nem találtam semmilyen terméket ott jó áron, így ez olcsó volt hát kipróbálom. Ha nem jó, nem veszítek sokat. Elhasználom akkor is valahogy.
De nagyon jó! Illata, csomagolása és az ára is hála az égnek retro. Hosszú hajjal egy ilyen életmentő, mert sokáig elég.
Furi, kocsonyás állaga van, erős sárga színnel de kit érdekel ha tényleg kenterben veri a 200ml/2000ft-os cuccokat?
Ajánlom!
Ha lehetne még több csillagot is adnék!

Update: elhasznaltam meg egyet. Tovabbra is imadom. Kedvencem benne a hatasa es az ara. Tocsog benne a hajam meg igy is nagyon sokaig eleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Álomszuper termék!
Hosszú, dús és szőke festett hajam van, melyet ez a termék kiválóan táplál.
Ajánlom!
Ha lehetne még több csillagot is adnék!

zentaidora

2018. július 12.

Csak az összetevők miatt adok négy csillagot, de a hatását tekintve 5 csillagos!!! Meg nem vettem volna, ha nincs a sok jó vélemény, és mindig gondolkodok a váltáson, de annyira puha, fésűlhető hajat eredményez, hogy mindig visszatérek hozzá. Pedig csak a zuhanyzás erejéig hagyom a hajamon, vagy mint csak egy balzsamot 1-2 percig hagyom rajta, de ennek mindegy, a végeredmény csodás. Az erősen töredező hajamat szépen ápolja, ezzel a többi maszkot, pakolást, balzsamot biztosan kenterbe veri. Az illata nekem olyan mézre emlékeztető, megmarad a hajban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

javi

2018. május 17.

Mostanában balzsam helyett használom. Könnyebben kifésülhetővé és selymesebbé teszi a hajam. Talán még fényt is ad neki. Húgom a göndör hajára használja, én festettre, mindkettőnknek bejön és már többet is elhasználtunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Emesh

2018. február 26.

Semmit nem tudtam erről a hajpakolásról, abszolút "jobb híjján" vettem meg. Az olasz hajápolók nagyon rosszak nem szoktak lenni - az én tapasztalataim szerint. Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Teljesen rendben tartja a folyamatosan festett, színezett hajamat. Ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

Ennie86

2017. szeptember 1.

Az itteni vélemények alapján vadásztam le az auchanba. Sejtettem hogy népszerű, mert kb volt még 2 db.
A hatásáról: imádom! :) Eléggé megviselt a hajam mostanság, de ez a balzsam selymessé és könnyen kezelhetővé teszi. :) Az állaga tényleg furcsán kocsonyás és a színe is furcsa sárga. Szerintem a 'nyákosságát' a zab okozza. Az illata nekem valamiért nagyon tetszik. :) Sokáig rajta szoktam hagyni a hajamon. Mindenkinek bátran ajánlom, akinek száraz/fénytelen a haja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Klaudia25

2017. április 23.

A legszuperebb balzsam amivel talalkoztam. Nekem az állagával, és illatával sincs bajom.
Ilyen sűrű, kocsonyás az állaga, régi fodrászos illata van, és sötét sárga a színe.
Nem hagyom fent sokáig, hajmosás után csak belemasszírozom a hajamba (hajtőtől hajvégig) és lemosom.
Puha, selymes, fényes, dús, könnyen kezelhető tőle a hajam.
Tökéletes, főleg, ha ár-arány értékben nézzük 😊
(egyik ismerősömet kértem meg, hogy vegyen, mert fogyóban van, erre a literes családi balzsamját hozta, azt is értékelem....)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Puha, selymes, fényes, dús, könnyen kezelhető tőle a hajam.
Tökéletes, főleg, ha ár-arány értékben nézzük 😊

omgwtfunk

2017. március 8.

Nagyon bevált! Én hajmosás előtt szoktam használni, ha úgy van időm, akkor akár órákig is hagyom a hajamon, s utána mosom le. Szép csillogó, puha, könnyen kifésülhető utána a hajam. Ha elfogy, tuti újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Narancssárga.