Egyéb

Ár:   900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: senskin, Módosítva: 2016. január 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az irritáció érzését. Színezék-, szappan, -alkoholmentes. Kimondottan az érzékeny testrész ápolására lett kifejlesztve. A készítmény az intim területek optimális higiéniájáról frissességéről gondoskodik. 4,5 Ph értékű. Támogatja a természetes védelmi rendszert. Bőrbarát, a bőrhidrolipid filmrétegét nem károsítja. Dermatológiailag és nőgyógyászatilag tesztelve.

Incuss

2016. július 17.

Igazából jó áron kerestem intim lemosót,és ez jónak tűnt.A kiszerelését imádom,hiszen csak egy nyomás,és ennyi.Praktikus,hiszen lezárható,kupakos,így könnyen magunkkal vihetjük utazásokkor.Maga a termék,nos nem is tudom...Az illata nem túl bizalomgerjesztő, és a hatása..talán átlagos,mint a Niveáé.Talán elhasználgatom,de visszatérek a jól bevált Lactacyd termékekhez..még ha az drágább is..
A két csillagot a kiszereléséért kapja,újra nem fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.

A két csillagot a kiszereléséért kapja,újra nem fogom vásárolni.

senskin

2016. január 16.

Nekem Niveában csak a kamillás tusfürdő vált be. A golyós deójától allergiát kaptam, szóval nekem kellett valami más és a Müllerben ezt lekaptam a polcról, de nekem egyelőre megfelel. Ha találok jobbat úgyis lecserélem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

Timeajam

2016. január 14.

Nivea helyett vettem,az akkor épp nem volt a boltban. Soha, de soha többet. Semleges illata már -már büdös. Egyáltalán nem érzem azt a frissességet, amit a Nivea után. Felejtős

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol