Eon Productions

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 700 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 700 Ft

"Az Ocean Royale friss összetevői egy csipetnyi kalandot csempésznek a James Bond illatportfólióba. A tengeri szellő accord távoli, egzotikus tájakra repít, míg a fejillatban a lime, az ánizs és a bergamot energiával tölt fel akár a hullámzó, friss tenger víz. Az összetevők ezen kombinációja segít a férfiaknak felkészülni a kalandokra magabiztosságot nyújtva számukra.  Az írisz a szívillatban Bond karakterének egyszerre veszélyes, mégis kifinomult stílusát hivatott tükrözni, míg érzékiségét a tikfa teremti meg.  Az alapillat segítségével tovább merülhetünk Bond igazán férfias világába az intenzív fák – Guaiac fa, cédrus fa, szantálfa - illatain keresztül, melyek eleganciát kölcsönöznek az Ocean Royale-nek. A tonkabab és a jamaikai kávé accord lágy, mégis férfias lezárása az illatnak."

Ár: 4 700 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

havana74

2017. október 12.

Havana74 az ANYUKÁM.
A Müllerben már nézegettem, szagolgattam mert tudtam hogy 007🔫 nem akármilyen szám. Kóstoltam a James Bondokból és mindegyikről ugyanaz a véleményem. Csábitó az üvege. Illata ennek fanyar, friss tengeri szellő, ami sajnos hamar elszáll, mint a sirály, de az illata az király.

Zétény😋11 éves

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 12.

Havana74 az ANYUKÁM.

Zétény😋11 éves

Lapo

2017. szeptember 19.

Kifújás után elég alkoholos számomra, majd 10-15 perc után kezd életre kelni az illat. Óriási, szikrázó tűzijátékot nem kell várni, de egy kellemes aquás, citrusokkal teli illat veszi kezdetét, ami további 1-2 órán belül lecsendesedik egy édesebb bőrközeli alap illattá.. árát figyelembe véve, az illatok iránt kevésbé érdeklődők (EGY kellemes fiatalos, könnyen hordható tavaszi/nyári illatot keresők) számára akár jó választás is lehetne, ha csak egy picivel kitartóbb lenne. Így sajnos még ebben az árkategóriában is vannak nála jobb és tartósabb illatok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

heartagram

2015. július 4.

Párom ezt használja. Kellemes, friss, üde férfias illat, tényleg olyan, mint egy tengeri szellő egy kis egzotikus, izgalmas beütéssel.
Szeretem rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Szeretem rajta.

Dayanara

2013. december 1.

Számomra ez megint csalódás volt.
Leemeltem a polcról, valami nagyon egyedi és elegáns/klasszikus, kifinomult illatot várva, de sajnos nem azt kaptam. Na jó, talán azért valamennyire karakteres és férfias, de ott van a tartóssága is, ami erősen átlagos, de talán átlagosnak is csak jóindulattal nevezhető. Mondhatni felháborító, főként, ha azt vesszük, hogy majdnem 8 000 HUF belőle 30 ml, ami szerintem egyáltalán nem éri meg. Pláne így, hogy egy hét alatt kifújkálhatja az ember. Még alkalmakra sem érdemes tartogatni (kivéve, ha valakinek nagyon megtetszik), mert egyáltalán nem kiemelkedő illat. Hát milyen James Bond ez, kérem? Amúgy elmenne, de én valami grandiózusabbra számítottam, ha már Bond és nem is olcsó...
Sem a ruhámon, sem a bőrömön nem volt tartós, de annyi igaz, hogy valóban nem az a könnyed óceános illat, hanem a férfiasabban óceános típus. De amiket említenek a leírásban, azoknak a negyedét ha lehet érezni, szóval tényleg többet várna az ember egy ilyen névvel ellátott illattól.
Egyedül a kupakjában találtam egy kis Bond-csavart, ugyanis el kell forgatni ahhoz, hogy fújni tudjon belőle az ember. :-)
Legszívesebben 2 csillagot adnék az ár miatt, mert annyiért már lassan 200 ml CK-t vesz az ember, ami általában igencsak tartós, de azért ez az illat sem rossz, legyen 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Számomra ez megint csalódás volt.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.