Egyéb

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogéria,online,külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mankablogja, Módosítva: 2015. április 2.

Kiszerelés:   200ml
Lelőhely:   drogéria,online,külföld
Kategória:   Tusfürdők

A Lady Gaga Fame Black Fluid parfüm tusfürdő párja.

LathatatlanOzike

2016. március 23.

De durva. :) Nekem teljesen más csomagolásban van, sokkal egyszerűbb.
A parfümjével adták párban egy csomagban, a kettő együtt nagyon megérte.
A parfümöt imádom, hamarosan elfogy. A tusfürdő elsőre félelmetes volt, szürke színű, és tényleg hasonlít ahhoz, amikor a Balatonban iszappakolást tettem magamra kicsi koromban. :D Tartósnak tartós, de egyet tudok érteni a másik véleményezővel, kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

De durva. :) Nekem teljesen más csomagolásban van, sokkal egyszerűbb.
A parfümjével adták párban egy csomagban, a kettő együtt nagyon megérte.

mankablogja

2015. március 30.

Ez a tusfürdő véletlenül került hozzám...A páromtól kaptam még külföldön,mert a kis drága azt hitte,hogy parfümöt vesz nekem akciósan.:) Még régebben említettem neki a parfümöt,hogy most mekkora hype van körülötte,és nem sejtettem,hogy megjegyzi,mert az ilyen dolgokat nem szokta.:)Így azt sem mondtam neki,hogy közben én már magamra fújtam a parfümériában,de annyira nem győzött meg,számomra egy kicsit "öreges" az illata.Kellemes,meg minden,csak na...én nem az ilyen illatokat szeretem kifejezetten.Erre egy nap beállított vigyorogva,hogy megvette nekem akciósan a Lady Gaga parfümöt,amit mondogattam a múltkor. Végül is örültem,mert biztosan találtam volna olyan alkalmat,amikor magamra fújom,de megnéztem a dobozt,és akkor látom,hogy shower gel!:))) Annyira bántotta szegényt,alig tudtam meggyőzni,hogy még örülök is neki,mert nem kifejezetten tetszett a parfüm illata.
A tusfürdőről:Szintén fekete színű(illetve sötétszürke),mint a parfüm,sűrű krémes,az illata kellemes púderes,mint a parfüm,csak kicsit tompább,elegáns,de nagyon tartós.Egész nap érzem.Nem kifejezetten hidratál,sőt kissé szárít.Ami még furcsa nekem,hogy ettől a fekete cucctól úgy nézek ki,mikor szétkenem magamon,mintha sárral kentem volna be a bőrömet,és mikor a fehér csempére csapódik tusolás közben,az is különösen szép látvány.Közepesen habzik.
Teljes áron 8000Ft lett volna,akciósan 6000Ft-ért vette a párom.Magamnak biztosan nem vettem volna meg soha,és újra sem fogom venni,de elhasználom,mert igazából ebben a formában tetszik az illata.Szinte sztárnak érzem magam,miután kijövök a zuhany alól,és végigmegyek a lakáson.:))Egy négyest megérdemel,de csak azért mert ajándék volt,ha magamnak vettem volna tévedésből,biztosan szidnám,és nem kerestem volna egy percig sem a pozitívumokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol