Egyéb

Ár:   2250 Ft és 3590 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   50 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2019. július 15.

Ár:   2250 Ft és 3590 Ft
Kiszerelés:   50 g és 100 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Javallatok: a felületes vénás rendszer betegségeinek tüneti kezelése, a visszeresség szövődményeinek megelőzése, vénaműtét utáni tünetek enyhítése, zúzódások enyhítése.

FJV

2019. szeptember 17.

Keringési problémáim vannak, erős fizikai terhelésnél, főleg meleg időben az alsó lábszárak erősen bedagadnak, előfordul bevérzés is. A vérömlenyek eltüntetésében nagyon jó, a duzzanatoknál kevésbé hatásos. Akkor használ a legjobban, ha előtte hideg-meleg váltott zuhanyozást és lábtornát végzek. Hátránya, hogy ragacsos réteget hagy a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Piedra

2019. július 31.

Állómunkát végzek, a nap végére azért elfáradnak a lábaim. Nagyon jó rá ez a krém, jól hűsít, hamar beszívódik. Viszont kb. 2-3 hét alatt elkenem a lábamra, ahhoz képest viszont drága. Maradok a Herbioticum vadgesztenyés krémnél. Az is tudja ezt, és olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Mia0602

2019. július 19.

Nagyon jól hűsíti a fáradt elnehezülő lábakat. De arra drága. A háziorvos ajánlására kezdtem használni kb.10 éve, kezdődő visszérre. Azóta nincs változás nem tudom, hogy a krémnek köszönhető vagy amúgy se lenne. Amire viszont biztos hogy nagyon jó az az ütések (kék-zöld foltok) kezelése. Nagyikámnak esés után tele lett a lába ilyen foltokkal és a Lioton nagyon szépen lehúzta őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 19.

bongi

2019. június 29.

néhány percig tartó hűsítő hatásán kívűl nem tapasztaltam semmi változást. ráadásul nagyon hamar elfogy, hatásához képest nagyon drága. biztos, hogy nem fogom újra megvenni. naponta többszöri hideg vizes zuhany a lábakra többet segít, mint ez a gél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 29.

Betti1994

2018. augusztus 1.

Hűsítő,ha felkenem kb.5 percig. Utána ragacsos érzés,amivel nem lenne baj,ha látnám hogy használ is. Pénzkidobás. Vadgesztenye krém sokkal többet ér ennél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 1.

vivko89

2018. február 23.

Mérsékli A nehézláb érzést. Kék zöld foltokat (kissebb zúzódàs) nagyon hamar eltünteti. Rendszeres használatával picit halványúltak a visszereim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Balitens

2017. július 16.

Kellemes krém, nehezedő lábakra valóban hatásos. Viszont nagyon drága-:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Kellemes krém, nehezedő lábakra valóban hatásos. Viszont nagyon drága-:(

Timi01

2016. szeptember 16.

Hűsít de sajnos nem elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Hűsít de sajnos nem elég.

Lencseee

2016. május 28.

Visszerek hatastalan,de nem is arra keszult, hanem azok megelozesere. Nekem a visszereltunteto kezeles uran ezt ajanlotta a dokineni. Amit iger, be is tartja! Tovabba,faradt labra feludules. (Nem von le az ertekebol, de a testvaj nem kenheto fele.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

Evelyn7

2016. május 13.

A munkámból kifolyólag nap mint nap órákat állok, rohanok, sétálok. Ezért úgy gondoltam mielőtt még bármi kialakulna megelőzés céljából vettem ezt a krémet éppen ezért nem is akartam erősebb vagy hatásosabb krémet. Véleményem szerint megelőzésre tökéletes a megerőltetett lábaimat nap végén remekül hűsíti és nem érzem elnehezültnek őket. Másnap pedig ismét indulhat a meló. Azért kap 4 csillagot mert használat után pár percig kicsit ragad és szerintem nagyon kicsi a kiszerelése is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Emulgeálószerek: Triethanolamine
Tisztítószerek: Triethanolamine
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Lásd denaturált alkohol.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.