Egyéb

Ár:   $1   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Bettiiyy, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 30.

Ár:   $1
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Javítja a bőr rugalmasságát, feltölti az apró mikroráncokat. A fátyolmaszk kényelmesen fedi le a bőrt, kiváló tapadással.

Bettiiyy

2020. január 8.

Nagyon kíváncsi voltam erre, mert fogalmam sem volt, micsoda ez (mármint mi van benne). A csomagolásán valami kollagént emlegettek, gondolom, az is van benne a sok más mellett.
Maga a fátyolmaszk anyaga a megszokott: erős anyagú, a homlokomon túlfut a maszk, - mindig vissza szoktam hajtani-, teli van esszenciával - bőven marad későbbre is.
Én azt vettem észre, ezek a May Island maszkok - meg úgy általában a fátyolmaszkok- nekem egy-másfél óra alatt szívódnak fel. Szeretem is eddig a bőrömön hagyni, mert ilyenkor engedékenyebb vagyok magammal, és jó érzés kinyújtani a pihenőidőt.
A bőrön szép, nyugodt lett utána, kis fényt kapott.
Csodát nem kell várni tőle, de az esszencia mennyisége nagyon tetszett, bőrjavító hatású, és ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

A bőrön szép, nyugodt lett utána, kis fényt kapott.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Betaine
Peptidek: Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.