Egyéb

Ár:   929 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pzsofia, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megakadályozza, hogy a fáradtság és a stressz nyomot hagyjon az Ön arcán. Az aktív hatóanyagok intenzíven hidratálnak, táplálják és revitalizálják a bőrt. Használatával növekedik a bőr ellenállóképessége a negatív környezeti hatások és a stressz faktorokkal szemben. A málna kivonat különleges antiokszidánsokat tartalmaz, amik célzottan hatnak a szabad gyökkel rendelkező sejtekre és semlegesítik azok káros hatását. A zsen-sen eltörli a fáradtság jeleit és fokozza a bőr rugalmasságát. A panthenol visszaadja a bőr puhaságát és segíti az epitel sejtek megújulását.

Eredmény: A krém visszaadja a bőr energiáját, egészséges és friss külsejét, revitalizálja a bőrt, bársonyosan puhává és simává varázsolva azt. Minden bőrtípus számára megfelelő, különösen a normál és kombinált bőrtípus számára.

pzsofia

2015. október 5.

Update: Levontam 2 csillagot, mert annyak ellenére, hogy gyorsan felszívódott, nekem zsírosodott és pattanásosodott tőle a bőröm. Átpasszoltam egy barátnőmnek, akinek szárazabb a bőre, hátha neki beválik, de én nem használom tovább. A 3 csillag megmaradt a gyors felszívódás, a jó illat és a kellemes hűsítő érzés miatt.

Megelőlegezek neki 5 csillagot, a sok piros összetevő ellenére. Főleg az illata miatt vettem meg, pont ilyet kerestem ebben a hőségben! Friss, üde málnás illatot hagy maga után, enyhe Nivea beütéssel. Kevés is elég belőle, gyorsan felszívódik. A hosszútávú hatásairól még később update-elek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.