Egyéb

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ccp, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Fog- és szájápolók

Kiváló minőségű új generációs fogkrém. Olyan egyedi összetevőket tartalmaz, amelyek gondoskodnak az egészséges fogakról és ínyről, egyben pedig fehérítik, simává és ragyogóvá teszik fogait.

• Tartalmazza mindazokat az összetevőket, amelyek elősegítik a fogak fehérségét, a hozzáadott hialuronsav pedig segít, hogy az ínye valóban egészséges legyen, a fogai pedig tökéletesen simák és ragyogóak.
  • Az ACTIPONE PX3 formula gondoskodik fogai és ínye egészségéről, mivel antioxidáns, gyulladásgátló és antimikrobiális hatású (kasvirág, gyömbér és mirha), a hozzáadott HERBAL COMPLEX (rozmaring, citromfű, kamilla, zsálya, varázsmogyoró, vérontófű), pedig ápolja és tovább erősíti a fogakat és az ínyt.
  • Rendkívül friss leheletet ad, páratlan és tartós szájfrissességet. A még nagyobb frissesség érzethez, azt javasoljuk, hogy fogmosás után legalább 20 másodpercig végezze a szájöblítést.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

vitamin

2018. november 17.

Ez az egyik kedvencem, teljesen meg vagyok vele elégedve. Megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Ez az egyik kedvencem, teljesen meg vagyok vele elégedve. Megéri az árát!

wildrose

2018. szeptember 22.

Nagyon jó ízű fogkrém, jól habzik és nagyon jól tisztít, valamint egy picit fehérít is. Kedvelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 22.

LadyPinkSugar

2018. július 2.

Nem tudom, valóban fehérít-e, mert más fogkrémmel felváltva használom. Viszont nagyon szeretem azt benne, hogy bár frissítő hatású, nem hagy erős mentolos nyomot a szájban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

erika81

2016. március 20.

A fehérítő hatásával meg vagyok elégedve, az 5 pont, viszont nekem érzékeny lett tőle a fogam, így most újra Sensodyne fogkrémet fogok használni, hogy az érzékenység elmúljon!
Használat közben kellemesen habzott, friss lett tőle a leheletem, azzal nem volt gond!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

senskin

2015. október 14.

Kedvenc! Most a kókuszos változatát vettem, de felváltva használom őket! Szépen tisztít, friss, elegáns komfortérzet az eredmény. Fehérítő hatása is van, és semmi lepedéket nem hagy , a fogínyem nagyon egészséges. Én ajánlani tudom, mert nagyon jó! ( Sajnos a szájvíze az nem jött be, erős volt és alkoholos.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Sorbitol, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.