Egyéb

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dori_p, Módosítva: 2019. június 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Perskindol Aktív Classic Gél mentolt és illóolajakat tartalmazó, hűsítő gél. Alkalmazásakor egyedülálló kettős hatás léő fel: biztosítja az azonnali hűsítő és nyugtató hatást, míg a bőrbe masszírozva segíti a vérkeringés serkentését és az izmok ellazulását.

Hűsítő tulajdonságai révén különösen ajánlott:

• izomfájdalom és enyhe poszt-traumatikus fájdalmak enyhítésére és megszüntetésére
  • sportolás előtt és alatt bedörzsölve illetve masszírozva  serkenti a vérkeringést és az izmok ellazulását, elősegítve az izomfájdalmak és görcsök kialakulásának megelőzését
  • sportolás után hűsíti, ellaztja és pihenteti az izmokat

JudithBeauty

2019. június 11.

Az én esetemben az izomfájdalmak elsősorban a lábamban jelentkeznek, mivel álló munkát végzek, és sokszor be is görcsöl. Ez a gél orvosolja a problémát, remekül hűsít, frissít, és megnyugtat. Így talpon tudok maradni egész nap, és még ízületi panaszokra is nagyon jó.
Kicsit erős az illata, de hozzá lehet szokni. Kár, hogy a 100 ml-es kiszerelés nekem hamar elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

Dottus

2019. május 8.

Az ülőmunkától gyakran elzsibbad vagy begörcsöl a vállam, ami olykor fejfájásba torkollik. Ez a krém nagyon hatásos volt rá! Sokszor kenem a vállamat, és nagyon jól hűsít, ellázítja az izmokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

balazskrisztii

2019. május 5.

Mindenféle sportsérülésre próbáltam már, húzódáson, izomlázon, becsípődésen mindig segített. Sokszor volt megviselt a bőröm ilyen krémek használata után, szerencsére ez nem okozott semmilyen problémát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

rekavihari

2019. május 4.

az egyetlen krém ami használ fájdalmakra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

az egyetlen krém ami használ fájdalmakra

angie91

2019. január 12.

Rengeteg reumatológiai nyavalyám van, hol itt fáj, hol ott húzódik, hol becsípődik, vagy begyullad... Szóval nálam állandó lakó és abszolút bevált. Ajánlom másoknak is, akik sportsérülésből, vagy akár betegségekből adódóan izületi problémákkal küszködnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

nita99kasler

2018. június 10.

Húzódásra alkalmazva tökéletes. Alapesetben a húzódás másnap reggelre csak fokozódó fájdalmat jelent, de a perskindol használatával a másnap reggel enyhülést hozott. Az ára talán elsőre nem tűnt túl kedvezőnek, de jóesetben az ember nem minden nap sérül meg, így sokáig elegendő. Kevés is elég belőle, én inkább gyakrabban kenek kevesebbet, hogy be tudja szívni a bőr rendesen. Jár az 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Julii

2018. május 14.

Nagyon durva rotator köpeny húzódásra/dagadásra használtam, többi társához képest magasan a legjobb!
Kb 15 percig intenzíven hüsít és nem érezni a fájdalmat, kicsit késöbb is csak enyhébben érezhetö a húzódás ennek a krémnek köszönhetöen.
Ajánlom mindenkinek sportsérülésekre!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Ajánlom mindenkinek sportsérülésekre!

Yubiri

2018. február 23.

Este kentem be a lábamat és nagyon jól aludtam. Gondolom az illata miatt, én nagyon jól megnyugszok az ilyen típusú illatoktól.
Kettős hatást ígér, azonnali frissítő hatás, gyorsan melegít és nyugtat. Számomra lábfájdalomra nem jó, illetve nem tartós a hatása, viszont azt tényleg éreztem, hogy pihenteti az izmokat. Ha ajándékba kapnám, szívesen használnám (bár ugye ilyent tipikusan nem szoktak ajándékozni), de saját részre nem vásárolnám meg. Az illata számomra (Donald) rágós-mentolos.
Használtam a kék testvérét is, de nekem ez jobban bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Használtam a kék testvérét is, de nekem ez jobban bevált.

szabinabiro

2018. január 7.

Húzódásra, izomlázra nagyon jó.
Zúzódásra alkalmanként segít.
A többi hasonló társához képest jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 7.

Húzódásra, izomlázra nagyon jó.
Zúzódásra alkalmanként segít.
A többi hasonló társához képest jobb.

lovecreams

2017. november 9.

Mindenre jó. Jó az illata, szereti mindenki a családban, mindig van itthon belőle. Picit talán drága, de így abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Ethyl Acetate, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citronellol, Limonene, Citral, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!