Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. március 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Minőségi termékek elérhető áron, jó csomagolással és összetevőkkel.

Mica Talc 1 0Magnesium Stearate sz I h 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Caprylic/Capric Triglyceride eo Methylparaben ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0BHT a I ta Kaolin 0 0

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Beni1234

2013. március 29.

Én ezt egy "noname" terméknek gondoltam, mert egy vegyiáru nagykerből rendeltem kb. 200 ft-ért... több palettát is vettem. Csodálkoztam is, hogy mennyire jó a minősége! :-) Kicsit csillámos, ezért alkalomra használom, viszont szépek a színei, jól tapad, nem porzik, nem gyűrődik. Az eredeti árfekvését nem ismerem, de szerintem egész jó a minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 29.

timity

2013. március 4.

Én pont 1990Ft-ért rendeltem Angliából. Elég erőteljes színei vannak, viszont a 12 különböző tónus jól kombinálható egymással. Amikor megrendeltem, ennél a képnél halványabbnak látszottak a színei. Annak ellenére, hogy nincsen benne parfüm, jó illata van! Az összetevői valóban nem rosszak, bár egyesek szerint a BHT vagyis a butylated hydroxytoluene káros az immunrendszerre... Mivel én a lágyabb árnyalatokat szeretem, ám tartós, kap egy 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate