Bradoline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ttimeea, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A növényi hatóanyagokban gazdag Sana 3 in 1 lábápolókrém a láb mindennapos ápolására ajánlott. A benne levő urea és a tápláló hatóanyagok segítségével a láb száraz bőre hidratált és puha lesz. Csökkenti az izzadást és szagtalanít. Természetes illóolaj tartalma javítja és élénkíti a vérkeringést, fokozza a dezodoráló anyagok hatását. Nem zsíros, könnyen felszívódik.

Monaaaaa

2019. október 25.

Lábkrémek között teljesen kedvenc! Hidratáló, jó az illata...mi kell még?! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Lábkrémek között teljesen kedvenc! Hidratáló, jó az illata...mi kell még?! :)

martuska83

2018. szeptember 6.

Kedvenc lett! hidratál, rendbe tette a kiszáradt sarkam, nincs bajom az illatával, eltünteti a lábszagot is. Éjszakára használom és másnap sincs büdi tappancs. Könnyen beszívódik, nem zsíros! Újravevős termék lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

sterlingsilver

2018. június 29.

Hidratál, de nem eléggé, nehezen szívódik be. Az ára jó, még nem döntöttem el, hogy újra fogom-e venni vagy új után nézek-e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

AngiToth

2017. december 26.

Sparban, Tescoban szoktam venni. Nagyon intenzív, mentolos illata van. Reggelente használom, kb egy 20 Ft-osnyi krémet kenek mindkét lábamra, aztán ráhúzom a zoknit, és jöhet a cipő. Nem tudom, milyen gyorsan szívódik be, mert én még beszívódás előtt felveszem a zoknim, de nem találtam semmi kivetnivalót ebben a módszerben. Tökéletesen megszünteti a kellemetlen szagokat, és a talpam is selymes lett tőle. Újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

anibaby1992

2015. augusztus 8.

Szerintem nem szívódik be könnyen és nekem csúszik tőle a lábam. Este bekentem és másnap amikor papucsban voltam zokni nélkül csak úgy csúszkált benne a lábam. Az illatával nincs bajom, elviselhető. Nem a legjobb lábápoló termék, de azért elhasználom szépen lassan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Vizililiom

2015. augusztus 4.

Könnyen beissza a bőröm, nem zsíros. Az illatàt nem szeretem, de elviselhető kategória.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Marcsi66

2015. június 18.

Nagyon elégedett voltam vele, és az ára is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 18.

Nagyon elégedett voltam vele, és az ára is jó.

krisztina0012

2014. december 17.

Nagyon zsíros, nem igaz, hogy könnyen beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 17.

Nagyon zsíros, nem igaz, hogy könnyen beszívódik.

dkitti87

2012. július 6.

Puha, selymes tappancsom lesz tőle, szeretem a mentolos illatát, de főleg azt mikor ez átcsap finom gyógynövényes illatba, mint a friss gyógynövények. :) Jó kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Clinique

2012. június 19.

Szuper krém. Nagyon mentolos az illata is. Csípi a szememet konkrétan, annyira mentolos :D Puhává teszi a bőrt, jól dezodorál. Mindenképpen olyan termék, amit megéri megvenni újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

Hidratálók: Glycerin, Urea
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-10 ti I eu 4 3

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.