Bradoline

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A növényi hatóanyagokban gazdag Sana lábkezelő krém a napi lábápolás mellett hatékonyan védi a bőrt a gombás fertőzésektől. A természet egyik legeredményesebb gombaölő hatóanyagának, a teafaolajnak és az egyéb aktív összetevőknek a kombinációja nemcsak védi a bőrt, de segít megszűntetni a már kialakult bőrgombát. Akár kúraszerűen, akár megelőző jelleggel rendszeresen használható mellékhatások nélkül. Nem zsíros, könnyen felszívódik.

Szabol

2015. november 23.

Az illata lehetséges, hogy nem a legfinomabb illat, amit valaha szagoltunk, de én nem is ez miatt vásároltam meg a krémet, hiszen az, hogy megszabaduljak a gombától, sokkal lényegesebb szempont volt számomra. Azt kell mondjam, hatásos ellenszer! Aki ilyen problémával küzd, annak ajánlom, hogy próbálja ki, hiszen nem egy drága termékről van szó, de ennek ellenére nagyon hatékony.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Vizililiom

2015. augusztus 4.

Szívesen használom, de az illata nem a legkellemesebb... :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Szívesen használom, de az illata nem a legkellemesebb... :-)

Gwendoline

2013. június 11.

1x-2x kipróbáltam. Nem rossz, puha lábat varázsol, viszont az illata nem jön be. Ezért nem használnám hosszútávon, nem szeretem ha lefekvés után bekenem a lábam vele, majd menjek ki kezet mosni mert büdös, a teafa nem a legkellemesebb... Hanyagolom. Olyan kell ami nem baj, ha a kezemen marad. Pl. kókuszolaj, na az pont jó erre a célra is többek közt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

felicitas

2012. március 20.

A teafa frissítő utánozhatatlan illatával. Gyorsan felszívódik, szeretem a frissességet, amit ad. A magassarkú után este nagyon jól esik, főleg ha van aki bemasszírozza. :-)

Lecseréltem, mert ma már jobban figyelek az összetevőkre, és zavar, hogy másnap a zokniban csúszkál a lábam. Átlagos termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

egifeny

2011. december 7.

Nagyon szerettem, tenyleg gyorsan felszivodik, frissit, apol, meg nyaron is hasznalhato. Az illata kicsit tul eros, hasznalat utan sokaig erezni az egesz szobaban! :) Viszont miota figyelek az osszetevokre, nem tetszik... mit csinal ott a triclosan? Evek ota betiltottak az Eu-ban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 7.

Jucccc

2011. szeptember 12.

Jó kis krém, kellemes textúrájú és illatú, jól felszívódik, és bár megelőző jelleggel használtam, nem lett lábgombám. :) Amit ígér, azt meg is tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 12.

Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-10 ti I eu 4 3

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak