Egyéb

Ár:   1530 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gabria, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Köröm és körömágybőr ápoló szérum. Gyors segítség körmönek és körömágybőrnek.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Gabria

2019. október 3.

A Müllerben vettem meg ezt a kis csodát vagy fél éve, akkor is láttam, hogy még nem érkezett róla semmilyen információ. Akkoriban még akciós is volt, szóval gondoltam miért ne, kipróbálom. Azóta már el is fogyott, de nekem nagyon jó szolgálatot tett. ugyan nem úgy használtam, mint a többit, hogy mind a 10 ujjamra rakok, aztán kezdem el bedörzsölni, mert akkor ragacsos lett, már száradt meg, nem volt kellemes élmény úgy. De ha két ujjanként masszíroztam a bőrömbe, akkor tökéletes volt. Én nagyon szerettem, nálam jó szolgálatot tett. Egyedül a kis bogyókákkal nem tudtam megbarátkozni, nem értettem miért vannak benne ezek a fura golyók. Nem lehetett normálisan elnyomni az ujjamon, szóval maradt ott egy jó nagy sárga paca, vagy még rosszabb volt, amikor a körömredőmbe szorult. Viszont ezt megbocsájtom neki, mert megszerettem útközben és sajnáltam, amikor elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Sodium Lactate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sorbitol h 1 1