Egyéb

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: greti88, Módosítva: 2014. szeptember 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

DodoCore16

2017. január 31.

Kellemes illata van, nem hagy ragacsos, zsíros érzetet, puhává teszi a kezem, de sajnos nem hidratál kellőképpen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

szandi91

2016. április 26.

Kenem kenem kenem magam szorgalmasan és csak jó illat marad... hidratálás nem sok :( és az összetevők se jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

PanPls

2016. január 27.

Jó illata van, nem hagy ragacsos, zsíros utóérzést, de sajnos nincs hidratáló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

queengus

2016. január 13.

Nagyon csalódott vagyok és becsapva érzem magam. Megláttam a Rossmannban, láttam hogy mekkora tégelynyi shea vajas testvaj...húgomtól megkaptam ajándékba, majd akkor szembesültem vele, hogy a shea vajat hírből sem ismeri. Ez szerintem bőven kimeríti a vásárló megtévesztésének fogalmát....főleg h óriás betűkkel van a tetejére írva...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

edesorsim711

2015. augusztus 13.

nálam is csak 4* sajnos. imádom az illatát, az állagát, hogy puha lesz a bőröm és hidratál. viszont nekem az a tapasztalatom, hogy nem szívódik be rendesen. legalábbis nagyon lassan. ragadok tőle. este fürdés után szoktam használni, és elég kényelmetlen. lerombolja a frissesség érzetet. szerintem ennél a terméknél se ragadok le, keresem a tökéletes testápolót továbbra is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

hena

2015. június 28.

Ohh a bűnös élvezet :D Iszonyat olcsó, nagy adag, szuper illat és hidratálás, csak azok a csúf összetevők ne lennének...Sarokra/talpra is bevált, pedig az nálam nagyon kritikus terület. Sokáig érződik a bőrön, bekenem reggel a kezem és szinte egész nap éreztem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

szivecske

2015. június 27.

Szerintem ez mostmár Camea néven fut új kiszerelésben és dizájnnal. Baromi sűrű az állaga, tényleg testvajról van szó, kellemes illattal, viszont van egy nagyon mű mellékillata, amit a kellemes elpárolgása után jól lehet érezni. A hidratálása nagyon jó, tényleg majdnem TBS-sel vetekszik, viszont az összetevői... én csak a lábamra és a talpamra használom pár napja, de azokon a területeken csodát tesz... Újra venni az összetevők miatt nem fogom, viszont szerintem pár hét alatt el fogom használni. Ár, illat és hatás miatt 4-et megérdemel, mínusz pedig az összetétele miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

Dori1997

2015. május 14.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban.. Nem használom túl sűrűn az összetétele miatt viszont annyira jól hidratál, hogy néha elő kell vennem és muszáj használnom. Szeretem a hatása miatt de az összetevői miatt egy mínusz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

kryptonklary

2015. március 8.

Jó kis krém ez ennyiért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

Jó kis krém ez ennyiért.

Chi-Annie

2015. február 9.

Ha valaki eltekint a ténytől, miszerint a beígért shea vajból pontosan 0 grammot tartalmaz a termék és csupán azt nézi, hidratál-e vagy sem, szerintem elégedett lesz vele. Nekem azonnal megnyugtatja a bőröm akármilyen felületi probléma jelentkezik rajta, gazdagon hidratál és nem hagy ragacsos utóérzetet. Hatását tekintve én elégedett vagyok vele, emiatt hajlandó vagyok félrenézni a termék tartalmát illetően....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.