KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blackspot, Módosítva: 2017. október 25.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Shills mélytisztító, lehúzható, fekete maszk

Eltávolítja a mitesszereket és a szennyeződéseket, míg a vitaminok és növényi kivonatok puhítják a bőrt, és helyreállítják fiatalos ragyogását.

trixyyhprincess

2017. október 1.

Igazából semmi értelme.:/ A mitesszereket nem szedi ki, a két csillagot is csak amiatt kapja meg, mert használata után puha lett az arcbőröm.

trixyyhprincess
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

VMarcsi

2017. május 9.

Nekem első alkalommal nem vált be de 2. alkalommal pedig egész jól kiszedte persze először gőzöltem és csak utána vittem fel a maszkot.
A T-zónám száraz tehát az utána pedig nagyon kellett hidratálni

VMarcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

A T-zónám száraz tehát az utána pedig nagyon kellett hidratálni

Rebi888

2017. február 2.

Nos en is kiprobaltma nem tudom masok mit csinaltak de nekem sok mindent kiszedett masreszt aki innenn onnan rendelt 500-2000ftokert az ne csodalkozzon hogy szar mert elarulom hogy az eredeti nem az ami a kepen van es em is az amit ebayrol rendeltek...az eredeti kremet felaron is minimum 8000fterr lehet megrendelni es a teljes ara is 16-17ezer ft korul mozog szoval ha kamu dolgokat rendeltek akkor ne csodalkozzatok hogy semmi haszna nem lesz...

Rebi888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

nayliey

2017. január 30.

Minimális mennyiség kijött nekem a mitesszerekből. Egy használat után be is száradt a flakon. Szerencse, hogy olcsón rendeltem ebayről. Senkinek nem ajánlom pénz kidobás, a videók meg csak kamuk..

nayliey
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Abbie182

2017. január 30.

Nem volt nehéz leszedni annyira,mint amennyire mondják, de azon kívül,hogy kitépi a pihéimet nem jó semmire. Másnapra kis piros pattanásaim lettek. Kuka :(

Abbie182
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

barbiii_sz

2017. január 28.

Egy idő után megkeményedik a bőrön, egyébként nem csípett és nem is irritált szerencsére. Próbáltam vékony és vastag rétegben feltéve is, mindkét esetben ugyanazt tapasztaltam. Leszedni viszonylag könnyű, de azért egyben az egész nem húzható le, és apróbb maradványok maradnak belőle az arcon, amit aztán le kell mosnunk. Húzza a bőrt, amivel annyira nem tesz jót neki, fájni viszont nem fájt. A mitesszerekből nem távolít el semennyit, az arcbőrön lévő pihéket viszont kitépheti, ami megint csak nem jó, mert ezáltal megerősíti őket. Ezenkívül elég rendesen szárít is, még a zsíros bőr is száraz lesz a használata után, ezért hidratálni mindenképp szükséges utána. Pirosságot nem eredményezett a bőrömön.

Én nem ajánlom senkinek, mert használhatatlan, az még a jobbik eset, ha ártani nem árt. Ha valaki mégis nagyon nem bír a kíváncsiságával, annak azt javaslom, hogy maximum mintát rendeljen belőle, de árulják sok helyen tízezer forintokért is, senkiképp ne adjatok ki ennyi pénzt érte, mert ugyanez eBay-en 700 Ft..

barbiii_sz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

Moncsy

2017. január 16.

Kiszállítással együtt majd' 3000 ft volt, 10 db, kis kiszerelésekben... Nem keresek valami jól, de egyet elhasználtam, többi kuka...! :O :S A mitesszerek maradtak, de az apró szőrpihéket és a bőröm felső hámrétegét gyönyörűen leszedte... Szinte le kellett tépni az arcomról, iszonyatosan fájt, ráadásul tiszta vörös folt az egész fejem.
Megkérdeztem a kozmetikusomat, hogy ismeri-e, mi a véleménye, és ezek után merjem-e használni. A válasza a következő volt:
(!) Mivel az arcon lévő apró szőrszálakat kitépi, így azok egy idő után megerősödnek, sötétebbek lesznek, így több kárt okozok vele, valamint reméli, hogy egy használat után ez még nem fog bekövetkezni. (!) :O :'(
A saját érdeketekben ajánlom, hogy véletlenül se próbáljátok ki! :( :@

Moncsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 16.

A saját érdeketekben ajánlom, hogy véletlenül se próbáljátok ki! :( :@

Keichi

2017. január 6.

Senkinek nem ajánlom!!!

Keichi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Senkinek nem ajánlom!!!

FanniRebecca

2017. január 3.

Ebayről rendeltem, szerencsére féláron. Merthogy még annyit sem ér... Sőt, semmire sem jó, teljes pénzkidobás. Bevallom őszintén, csak kíváncsiságból próbáltam ki, sejtettem, hogy csak a hype nagy körülötte...

FanniRebecca
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Dudu195

2017. január 2.

Hatalmas csalódás! Próbáltam szauna, gőzölés, vizezés után is és csak úgy előkészülés nélkül is és semmi hatása nincs. Remekül kiszedi a piheszőröket de mitesszert semmit. A párom is velem együtt kipróbálta minden alkalommal a maszkot de neki sem használt. Pénzkidobás.

Dudu195
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.