Egyéb

Ár:   £5   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boni04, Módosítva: 2016. június 21.

Ár:   £5
Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyen felszívódó lotion, speciális formulája hosszan tartóan ápolja és puhítja a bőr, segít meggátolni a kiszáradását. 5 csillagos értékelést ért el az UVA sugarak ellen.

Janaina

2018. július 26.

Elmentünk Skóciába csoportos buszos utazással, oda és visszafele is megálltunk Londonban. Én még téli nadrágot is pakoltam, meg polárpulcsit, mert a tájékoztatókon csak az angol borús időt emlegették... Természetesen Londonban már első nap megpirultam az egész napos sétában, így másnap reggel naptejvadászatba fogtam. Egy Bootsban megtaláltam az utazóméretű kencéket, a naptejkínálat Soltan és Garnier volt, csak az ár alapján választottam ezt a verziót. Nem hiszek a csomagolásra írt ígéreteknek (ezért is használom a krémmániát ;) ), de ezen minden szó igaz! Gyorsan felszívódik, nem hagy sem filmet, sem zsíros érzést, sem csillogást. Ennél jobb naptejem nem is volt még, pedig nem is kifejezetten arcra van. Plusz pattanásokat se vettem észre. Az otthoni árakhoz képest persze sok lehet a 3,50£/50ml, de ha már kint kell venni, abszolút megéri az árát. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

boni04

2016. június 9.

Eddig nagyon szuper! Olcsó volt, nem sűrű, így könnyen felszívódik, nem hagy semmit nyomot. + nekem nagyon tetszik az illata is. Update ha van tapasztalatom a hatásáról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Panax Ginseng (Ginseng) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.