Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zafira, Módosítva: 2016. május 9.

Kategória:   Testápolók

Hidratáló önbarnító lotion a csík és foltmentes barnaságért. Az aktív összetevők azonnal dolgozni kezdenek amint érintkeznek a bőrrel.

St Moriz Dark Lotion+Applikációs kesztyű
Ár: 4.300Ft postával , Eladó: Yvette
Állapot: Új!!!, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki átutalással, személyes átvétel lehetséges
Magneto

2017. augusztus 12.

Tanning Lotion - Medium az én változatom. Gyors és meggondolatlan döntés volt, amikor beruháztam a termékre. Elfogom használni, mert jó, de az összetvői elég kritikusak, valami ami tele van parabénekkel. Az önbarnító funkcióját szépen végzi, elég intenziv szint lehet vele elérni, sőt építhető, ha két nap egymás után használja az ember, én mondjuk nem vettem meg hozzá a kesztyűt, amivel valószínű lényegesen bonyolítom a feladatomat, gyorsan kell vele dolgozni és alaposan, én felkenés után felviszek még egy Doves testápoló réteget, úgy tűnik nekem mintha a kettő elegyedne és az elrontott felületeket még széttudom jobban dolgozni, a lábfej és a lábszár találkozásánál nem sikerült eddig foltok nélkül megoldanom és a csukló, na meg a kézfej... Estére ajánlott, fürdés után alkalmazni, a bőrradirozás tényleg jó ötlet előtte, én is szokásommá tettem, kissé barnás-sárgás színt kölcsönöz, szebben mutat rajtam ha már enyhén lebarnultam és arra kenem fel, mint a teljes hófehér bőrömre, na ott nagyon természetellenesnek tűnt elsőre, 4-5 napig tart, fokozatosan lekopik. Első alkalom után, tényleg érdemes fedett sötét színű piszamában aludni, nekem megfogta az ágyneműmet, fejpárnámat stb. Elteszem a téli bál szezonra, ott nagyon hasznos lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 12.

eprecs

2017. június 13.

Gyönyörű napbarnított színt ad, NEM sárgás. Ha megfelelőrn radírozunk és hidratálunk előtte, 1 hétig fent van és nem kopik hanem szépen halványul. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

dori1204

2017. január 12.

Ez az első "igazi" önbarnító, eddig csak önbarnítós testápolókat használtam. Nagyon-nagyon fontos a megfelelő bőrelőkészítés és hidratálás, enélkül nagyon foltos lesz a végeredmény. A saját kesztyűjével együtt használom, így viszonylag foltmentesen lehet a leradírozott és hidratált bőrön eloszlatni. A sötétzöldes-barnás vezető színnel dolgozni nehezebb, gyorsnak kell lenni hozzá, de ha nem is sikerül 100 %-ig foltmentesen eloszlatni, akkor is a zuhanyzás után már csak a napbarnított, természetesen barna bőr marad. Szerencsére nincsen narancssárgás színe, de a jellegzetes önbarnító szag itt is jelentkezik. Ami nagyon fontos, hogy a használata esetén ne érje víz a bőr (egy csepp se), mert akkor foltos lesz! A tartósságára nincs panaszom, 4-5 nap után egyenletesen halványul, nincs foltos kopás (bár nekem szárítja a bőröm, így végig fontos a hidratálás).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

tinczu

2016. október 28.

Az elején szeretném leszögezni, hogy nem vagyok nagy önbarnítózós és inkabb a szoláriumot részesítettem előnyben eddig,de! Idén nyáron külföldi nyaralás során a fogamzásgátlónak köszönhetően napallergiam lett,azóta a szoli utan is minimálisan ugyan,de kipöttyösödöm így úgy döntöttem kipróbálom a St Moriz termékét.. Nos kesztyű nélkül használtam,csak domestossal sikerült leszedni a tenyeremről mert fekete lett,írtózatosan foltos volt felkenést követően majdnem elsírtam magam,nagyon gyorsan száradt,számítottam rá mert utána olvastam,így a hiszti helyett inkább úgy döntöttem lefekszem aludni és majd meglátjuk,az előbb tusoltam le,és alig hittem a szememnek mert tényleg nem lettem foltos :D :D a szaga tipikus önbarnító sajnos,viszont a színe szó-szó de természetesnek hat :) az biztos,hogy kesztyű MINDENKÉPP kell hozzá :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 28.

kfruzsi

2016. július 1.

Nagyon örülök, hogy kipróbáltam! Másik önbarnítóval keverve használom (Sundance), így tökéletes!
Nincs narancsos árnyalata, viszont gyorsan kell vele dolgozni, mert meglátszik utána, ha nem kenjük el rögtön.
(Dark változat van meg)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

(Dark változat van meg)

S.Merci

2015. május 1.

Ez egy CSODA.
Elég világos bőröm van, és már jó ideje nem süttetem magam a napon vagy szoliban. Sajnos én nagyon szerettem barna lenni, és sokkal jobban érzem magam a bőrömben barnán. A St. Tropez önbarnítókkal szemeztem, amikor rátaláltam erre, és úgy gondoltam, teszek egy próbát ezzel, mielőtt beruházok az előbbire. Örülök, hogy így döntöttem, mert maximálisan bevált ez az önbarnító, és ezek után meg sem fordul a fejemben, hogy megvegyem a jóval drágább St. Tropez-t.
A hozzávaló kesztyűvel használom, és bár a vezetőszínt nem lehet teljesen egyenletesen eldolgozni, miután reggel lemostam ezt a színt, alatta gyönyörű, egységes és természetes barna bőr vár. Sajnos ez is büdi, még az első fürdés után is érzem közelről, de azért kibírható. A tartóssága szerintem hihetetlen, én olyan 4-5 napra számítottam, de simán fent van egy hétig, persze akkor már nem annyira sötét. Fokozatosan és egyenletesen kopik le. A használata sem nehéz vagy macerás, már elsőre majdnem tökéletesen sikerült felvinnem (bár bevallom, a hátamat a párom keni :P). Kb. 10 perces folyamat az egész.
Hamarosan megrendelem a következő adagot, nehogy elfogyjon még az utánpótlás megérkezése előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Ez egy CSODA.

zafira

2013. június 15.

Az összetevôk borzasztòak - 1* ,ilyenkor elgondolkozom ,hogy napozni vagy barnitòkrèmezni kàrosabb-e... Ettôl függetlenül ez a legjobb önbarnitò amit valaha használtam. Elsôre nagyon fura ,mert ez egy sötètbarna szìnû lotion. Ràadàsul keverve használom a garnier summerbodyval (külföldön mèg lehet kapni). Szóval nyomok a tenyerembe egy kis garniert aztàn kb. ugyan annyit ebbôl ès jòl eldolgozom ,mivel szìnezett ìgy jòl làtszik ,hogy egyenletesen kentük-e el. Azzonal szèp barna leszek (nem sàrga ill. narancssàrga) èrdemes 4-6 óràt vàrni fürdès elôtt. Gumikesztyû hasznàlata kötelezô :) kàr ,hogy nem lehet pedig szivesen tennèk fel elôtte utàna kèpet a vèlemèny mellè mert nekem nincs blogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.